Свій персональний звук

Автор: Категорія: CES 2013

Ми, ніби, кінематографічні примари Різдва знову вирушимо в минуле, згадуючи, як люди слухали музику вдома.

Свій персональний звук

На початку, це були вінілові платівки і прекрасні громіздкі грамофони, потім в наших будинках опинилось радіо, але й воно, на лампових підсилювачах було значних розмірів. З’являються магнітофони з легендарними плівковими «бобінами».

У багатьох, до речі, вони й досі лежить у коморі. Після цього були «касетники» і вони теж стали цілою епохою в домашньому звуці. І, нарешті у 80-ті, а в нас в Україні в 90-і на зміну всім прийшли компакт-диски. Але вони теж не стали вінцем еволюції пристроїв, і тепер ми слухаємо музику на смартфонах. А в сервантах припадають пилюкою старі музичні центри.

Між тим, Лас-Вегас сяє вогнями своїх казино і обіцяє нам зміни на краще, разом з CES2013 на якій компанія LG представить відмінну заміну всім музичним центрам світу – нову приголомшливу док-станцію LG ND8630.

Свій персональний звук

Вона працює і з Android, і з iOS-пристроями, 80-ватний динамік подарує слухачеві Музику з великої літери. А якщо захочеться відтворити щось з іншого пристрою, то тут теж не буде жодних проблем, адже док підтримує передачі по Bluetooth і AirPlay. Крім того дизайн, як завжди у флагманських продуктів LG на висоті. На цей раз нас радує підсвічування Mood Lamp.

Свій персональний звук

Але не тільки ця станція може нас порадувати. Іноді хочеться послухати музику на природі, а розетки поруч немає.

Свій персональний звук

Тоді вам допоможе портативний динамік LG NP6630. Він є розвитком концепції того дока, що вже завоював шалену популярність у нас в країні – портативного ND4520. І ви зможете підключити його до свого смартфону без зайвих зусиль адже станція підтримує всі бездротові комунікації, включаючи NFC!