LG Electronics на СES2013

Автор: Категорія: CES 2013

Коли потрапляєш до Лас-Вегасу, то все стає з ніг на голову. Велике місто пороку і розваг. Воно змінювало тисячі життів і не збирається спинятися ні на секунду.

LG Electronics на СES2013

Але ми були там не для того, щоб по грати на одноруких бандитах, спробувати своє щастя в рулетку чи позмагатися в карти. Ми приїхали відвідати головну подію року в світі електроніки – CES2013. Вона задасть напрямок розвитку індустрії на весь рік!

Нас цікавив саме стенд компанії LG Electronics, тому завантаживши на свій смартфон додатки CES2013 та LG CES2013, ми попрямували до центрального виставкового залу, де, як підказувала мапа, знаходиться стенд компанії.

LG Electronics на СES2013

На початку стенду нас зустрів неймовірний 3D дисплей, складений з багатьох екранів серії CINEMA SCREEN.

LG Electronics на СES2013

Потрапивши всередину ми побачили виставковий стенд з магічними панелями LG OLED TV. У комплекті зі стендом йде чарівна красуня та наш хлопець який готовий відповісти на ваші питання.

LG Electronics на СES2013

Одразу за стендом розміщено два великі столи. Ліворуч причаїлися ноутбуки, ультрабуки та All-in-One PC. Праворуч – сучасні монітори, на які чекає доля бестселерів, адже такого відмінного зображення ви не знайдете ніде, крім дуже дорогих спеціалізованих моделей.

LG Electronics на СES2013

Взагалі стенд поділений на 3 зони.
Home Appliances – тут ви знайдете сучасні розробки в сфері побутової техніки. Наприклад наші передові розробки в сфері «розумної» оселі.

Mobile Communications – як видно з назви тут відвідувач потрапляє в світ мобільних телефонів та всього що з ними пов’язано. На стенді знаходяться десятки девайсів і люди постійно підходять і питають щось, а доброзичливі консультанти завжди готові допомогти. Доречі, коли я спитав яким девайсом цікавляться найбільше, то це виявився LG Optimus G. Чому б це?

LG Electronics на СES2013

Home Entertainment – остання в нашому переліку, але перша за кількістю вражень частина. Де ви ще побачите таку кількість неймовірних OLED панелей, та нових розробок у сфері телебачення. Саме тут відчувався справжній ажіотаж. Людям було цікаво оперувати оновленим Magic Remote, а чарівні дівчата завжди раді допомогти.

LG Electronics на СES2013