Преміум моделі IPS-моніторів LG CES 2013

Автор: Категорія: CES 2013

Лас-Вегас вирує CES 2013. Усі теревенять стосовно того, хто що показав, хто ще покаже і як буде розвиватися цей рік. Ось наприклад компанія LG Electronics представила 3 нові монітори преміум сегменту, кожний з яких повинен сподобатися вам так саме, як і нам.

Преміум моделі IPS-моніторів LG CES 2013

Почнемо з LG EA93 UltraWide – монітора з відношенням сторін 21:9 при діагоналі 29 дюймів. Плюс відмінний дизайн CINEMA SCREEN. Він відмінно підходить усім тим хто хоче працювати лише за одним монітором, тому що має функцію 4-Screen Split, який розділить ваш екран на 4 частини. Функція Dual-Link Up допоможе під’єнати одразу кілька девайсів до одного монітору.

Наступний – LG Touch 10 ET83, виготовлений спеціально під Windows 8, і розпізнає до 10 одночасних дотиків. Ви отримаєте неймовірні враження від користування великим 23-дюймовим екраном граючи на віртуальних клавішах піаніно або малюючи новий шедевр в графічному редакторі.

Преміум моделі IPS-моніторів LG CES 2013

Завершує наше тріо LG EA 83 ColorPrime професійна «Годзіла» для тих хто працює з відео та зображеннями. Роздільна здатність Wide Quad High Definition (WQHD, 2560×1440) плюс точність до 99% у відтворенні кольорового поля Adobe RGB.

Преміум моделі IPS-моніторів LG CES 2013

Він калібрувався при виготовленні, але якщо потрібно змінити налаштування, то вам допоможе софт у комплекті. І головне – усі монітори працюють на останньому поколінні IPS панелей від світового лідера LG Display, за що ваші очі будуть вам вдячні.