Як «Дім Мрії» Харків підкорював

Автор: Категорія: LG DREAM HOUSE

Минулого тижня жителі Харкова мали надзвичайну можливість відвідати будинок своєї мрії, який був зведений на площі Свободи лише за два дні.
Саме там відвідувачі знайомилися з усіма новинками сучасних технологій, які безумовно стануть до душі кожному. А усе завдяки компанії LG Electronics, яка продовжує свою місію Life’s Good.

 

Біля входу всіх гостей зустрічали веселі міми. Особливо раділи зустрічі з ними дітлахи. Кожен відвідувач мав можливість сфотографуватися та роздрукувати фото на портативному принтері LG Pocket Photo собі на згадку.

 

 

 

Однією з особливостей дому мрії є дуже простора кухня. І родзинкою цієї кухні став холодильник з технологією «Двері-в-дверях». Вона дозволяє зберігати основні продукти у спеціальному відділі з швидким доступом, тим самим зберігаючи холод, а, отже, і заощаджуючи кошти. Для любителів шокувати оточуючих є холодильник з панелями з загартованого скла від всесвітньо відомого дизайнера Карима Рашида.

 

 

 

 

Також на кухні можна знайти пральну машину LG 6 Motion, яка витрачає набагато менше води, ніж її суперниці. До того ж, уявити сучасну кухню без мікрохвильовки ми вже просто не в змозі, тому і тут про неї не забули. LG Lightwave — мікрохвильова піч з першим у світі вугільним теном.

 

 

Переходячи до вітальні гостей дому шокує перший в світі 84-дюймовий телевізор CINEMA 3D ULTRA HD. Неймовірне зображення у роздільній здатності ULTRA HD або чотири 42-дюймові телевізори. А керувати ними можна за допомогою неймовірного LG Magic Remote, котрий надає новий рівень вражень, а нова LED-підсвітка забезпечує прекрасну картинку та енергозбереження.

 

 

На другому поверсі розташувався кабінет з усією новою лінійкою моніторів. Тут відвідувачі могли оцінити надзвичайно якісну картинку та соковиті кольори професійного IPS-монітору ColorPrime, широкоформатний та мультифункціональний монітор UltraWide і, звісно, сенсорний монітор Touch 10, на якому відвідувачі грали у Angry Birds. У кабінеті також розташувалися exprience-зони LG Pocket Photo та мобільних телефонів, де кожен мав можливість відчути переваги нової лінійки смартфонів компанії.

 

«Дім мрії» привернув увагу багатьох жителів міста.

Окрім сімей та шалених любителів технологій, «Дім мрії» відвідали також наймолодші гаджетомани Харкова.

 

 

А інноваційний пилосос LG Hom-Bot Square 3.0 знайшов собі нового друга:)

 

 

Компанія LG Eleсtronics багато уваги приділяє корпоративній соціальній відповідальності. Зі слоганом «Можливо все!» дуже важливо було пересвідчитися, що рівні можливості дійсно є у всіх, саме тому «Дім мрії» було обладнано спеціальнім підйомником, завдяки якому всі-всі-всі бажаючі змогли долучитися до світу технологій.

 

 

Ми надзвичайно вдячні всім гостям «Дому мрії» у Харкові. Зараз на нас чекають інші міста — Одеса, Донецьк, Ялта, Дніпропетровськ.

 

 

До нових зустрічей!

Поділитися із друзями