Пральна машина LG F10C3LD. Огляд

Автор: Категорія: Новини

Чого ви чекаєте від пральної машини? Якості прання? Надійності? Економії електроенергії? Зручності та простоти? Ми переконані, що це все з легкістю забезпечить пральна машина LG F10C3LD. Давайте ж спробуємо розібратися в ключових особливостях цього чуда техніки, аби ви мали уявлення про нашу красуню та розумницю LG F10C3LD.

Ключовою її перевагою є система LG Inverter Direct Drive, яка підвищує ефективність двигуна шляхом відмови від ременя і шківа, що допомагає знизити споживання електроенергії та забезпечує більшу надійність машини. Це позитивно впливає на надійність приводу. Ми гарантуємо, що він не підведе. LG надає десять років гарантії на стандартні частини двигуна за рахунок міцності і надійності. Крім того, оскільки двигун розташовано в осі обертання барабана, що забезпечує зниження вібрації і максимальну стабільність. Між іншим, ця пральна машина ще воду ощадно використовує – на прання йде всього 44 літри.

Кількість програм у машині вражає. Нам особливо подобається програма, яка імітує ручне прання. З LG F10C3LD навіть найделікатніші речі, які, здавалося би, ну ніяк не можна прати в машині, ви забудете про прання руками. Годі прати руками, чуєте? 🙂

А якщо у вас вдома є малі розбишаки, то хвилюватися немає чого. LG F10C3LD має функцію блокування, тож юні дослідники можуть вивчати кнопки без жодної шкоди для прання та для себе.

Ще дуже важливою функцією LG F10C3LD є Smart Diagnosis. Це дуже проста та ефективна система самодіагностики. Щоб нею скористатися, потрібно встановити на смартфон спеціальний додаток, піднести його до кнопки живлення, натиснути та утримувати протягом 3 секунд кнопку температури. Пральна машина самостійно проведе діагностику та повідомить, що не так.