Пилосос LG VK88401HF — прибирай з задоволенням!

Автор: Категорія: Новини

Пилосос LG VK88401HF зроблений спеціально для того, щоб ви не втомлювалися від прибирання, та дихали чистим повітрям і не боялися алергенів!
Завдяки пилососу LG VK88401HF ви уникните забруднення повітря в приміщенні! Він оснащений фірмовою системою LG Kompressor, що дозволяє зібрати значно більше пилу за рахунок компресії. Пил в контейнері пресується за допомогою спеціальної пластикової лопаті, яка обертається всередині контейнера. В результаті, виходять щільні та компактні брикети, які легко та гігієнічно видаляються з контейнера. Крім того, пилосос обладнаний системою Турбоциклон. Вона забезпечує стабільну та високу потужність всмоктування, а також допомагає ефективніше відокремлювати пил. Багатошаровий фільтр НЕРА 13 не дозволяє навіть найдрібнішим частинками пилу вирватися назовні!
Прибирання з ним не тільки дуже ефективне, але і зручне. Розробники LG передбачили безліч технічних рішень заради вашого комфорту. Наприклад, максимальний радіус прибирання становить 12 м. Цього цілком достатньо для прибирання житла великої площі, а колеса зі спеціальної підкладкою забезпечують плавне та швидке пересування пилососу. Телескопічна трубка зроблена з алюмінію, що робить її дуже легкою та. Регулятор потужності розміщений на ручці, що позбавляє необхідності нахилятися до корпусу пилососа. І головне — для поглинання шуму використовується пристрій зменшення вібрації та технологія захисту мотора від пилу, завдяки чому рівень шуму знизився з 78 дБ до 72 дБ! Якщо ви живете в квартирі, ця функція прийдеться до смаку не тільки вам, але і вашим сусідам! =)