LG IPS монітор ColorPrime 27EA83. Огляд

Автор: Категорія: Новини

Якщо для вас якість зображення не дозволяє йти на компроміси, дуже радимо звернути увагу на LG IPS монітор ColorPrime 27EA83.

На відміну від багатьох моніторів, які не ефективні у синій і зеленій колірній гамі, монітор ColorPrime має 99% відповідність стандарту Adobe RGB та 100% відповідність sRGB. Монітор ColorPrime – це чудове рішення для роботи з фотографіями, графічним дизайном та для виконання будь-яких завдань, що потребують надточної передачі кольорів.

Але це далеко не все. 10-бітний кольоровий дисплей в 64 рази насиченіший у порівнянні з 8-бітним і оновлює кольори не так помітно і до того ж природно.

Монітор також оснащений функцією апаратного калібрування, яка дозволяє налаштовувати кольори монітору для найбільш точної передачі кольору. При цьому непотрібно змінювати налаштування відеокарти.

Зрештою, це все може вам не знадобитися. Наші експерти протестували калібрування кольору ще на виробничому етапі і подбали про забезпечення гарантії точної передачі кольорів.

Варто звернути особливу увагу на те, що монітор LG IPS ColorPrime 27EA83 має функцію True Color Pro. Це унікальне програмне забезпечення, розроблене LG для калібрування кольору. Завдяки True Color Pro здійснити цю процедуру дуже легко.

Наостанок розкажемо про технологію WQHD (Wide Quad High Definition), яку ми також застосували у нашому моніторі. пропонує роздільну здатність в 4 рази вищу порівняно із звичайним HD. Навіть зблизька зображення яскраве, чітке та натуралістичне.

Зацікавила ця модель? Дізнайтеся більше про неї тут: http://www.lg.com/ua/monitors/lg-27EA83-ips-monitors