LG 29EA93 UltraWide — мрії збуваються!

Автор: Категорія: Новини

Все, що ви колись хотіли мати у своєму моніторі, поєднане в LG 29EA93 UltraWide!

Завдяки своєму неперевершеному дизайну монітор з легкістю впишеться в будь-який інтер’єр. Широкий дисплей Cinema Screen покритий матовим склом, що тішить око найвимогливіших користувачів. LG IPS-монітор дозволяє насолоджуватися реалістичним і чітким зображенням без спотворення кольорів, незалежно від того, під яким кутом ви дивитесь на екран. Завдяки підтримці 100% sRGB поля кольорів LG UltraWide досконало підходить для роботи з графікою та фото.
Цей монітор не тільки широкий та гарний, але і розумний. Функція 4-ScreenSplit за допомогою одного кліка розділить монітор на 4 автономні робочі області, розмір яких регулюєте ви самі.
Ви зможете оцінити наявність усіх можливих методів і способів підключення: DVI-D, MHL, 2 порти HDMI, DisplayPort та додаткові Audio-вхід, вихід на навушники, а також 3 порти USB. Технологія Dual Link-up дозволяє підключити до монітору два джерела зображення для одночасного відображення картинки з обох сторін (ПК, камера, смартфон, Blu-ray плеєр) на одному екрані. Крім того, в LG Ultra Wide вбудовані два динаміки по 7 Вт, кожен, тому більше немає необхідності в додаткових колонках біля монітору. Нові враження від фільмів та ігор вам забезпечені!

LG UltraWide підійде дизайнерам, любителям та професіоналам обробки фото та відео, а також усім шанувальникам відмінного зображення.