Холодильник LG GA-B489TGKR – красень з неймовірними функціями

Автор: Категорія: Новини

Думаєте, що дизайн холодильників не здатен викликати щире захоплення? Наша сьогоднішня героїня Світлана Липківська теж так думала. Аж поки не побачила, який на вигляд LG GA-B489TGKR. От про нього вона вам і розкаже.
Знаєте, для когось холодильник – це просто біла шафа на кухні, де зберігаються продукти. Для мене ж це не так. Мені важливо, щоб речі, які мене оточують, були зроблені зі смаком. І це стосується навіть таких речей, як побутова техніка.
У цього красеня LG GA-B489TGKR я закохалася з першого погляду. Тільки подивіться, який він елегантний! Вже потім я дізналася, що його дизайн розробляв Карім Рашид, відомий промисловий дизайнер. Браво, пане Рашид, Ви впоралися просто фантастично!
Милуватися довершеними лініями холодильника можна дуже довго (я спочатку так і робила, при чому доволі довго), але він не менш цікавий своїми функціями.
Відразу звертаєш увагу на те, як тихо працює холодильник. Чоловік пояснив мені, що це завдяки лінійному компресорові, який працює дуже тихо та ефективно. Що ж, добре, що він там є, тиха робота холодильника мені подобається. На нього ще й гарантія 10 років, просто супер.
Радує дуже система Total No Frost. Вона дозволяє не розморожувати холодильник, плюс завдяки їй вас не турбуватиме надмірна волога та неприємні запахи в холодильнику. Жодного конденсату на стінках всередині холодильника! Між іншим, контейнери для овочів і фруктів обладнані спеціальними пористими кришками. Навіть мокрі фрукти чи овочі не призводитимуть до накопичення конденсату. Дивовижно!
Крім того, система мультипотокового розподілення холодного повітря дуже стала у пригоді. У вас таке бувало, що продукти на верхній полиці холодильника псуються швидше? Так от з LG GA-B489TGKR ця проблема не турбуватиме. Я сама перевіряла!


А ще завдяки LG GA-B489TGKR я дізналася, що різні продукти вимагають різних умов зберігання. Інженери вирішили це питання за допомогою функції Opti-temp zone. Вона дозволяє вибрати один з двох температурних режимів: для м’яса та риби або для овочів і фруктів. Це означає, що продукти зберігаються свіжими ще довше.
Цікаво, що для освітлення холодильника використовуються не звичайні лампи, а світлодіоди. Крім того, що вони набагато краще освітлюють весь холодильник зсередини, вони ще і набагато менше тепла виділяють.
Дуже корисною виявилася функція швидкої заморозки. Крім того, що овочі чи фрукти заморожуються справді швидко, вони ще й не втрачають свого смаку після заморозки.
І наостанок розкажу про одну непомітну, проте дуже важливу властивість холодильника LG GA-B489TGKR. Ущільнювач дверей виготовлено з використанням анти грибкових матеріалів, тож із часом там не починає нічого рости. Погодьтеся, це дуже важливо.