«Розумний» пилосос HOM-BOT SQUARE на виставці IFA 2013

Автор: Категорія: Новини

4 вересня 2013 р. у Берліні на виставці IFA 2013 ми продемонстрували останню версію робота-пилососа HOM-BOT SQUARE.

«Розумний» пилосос HOM-BOT SQUARE значно покращує якість прибирання завдяки унікальній системі Corner Master. Цей робот-пилосос також оснащений інноваційними «розумними» технологіями Smart Control, Cleaning History, Smart Diagnosis™ і Software Update, які дозволяють споживачам дистанційно керувати пилососом HOM-BOT SQUARE за допомогою смартфону.
«В основу нашого інноваційного продукту ми поклали ідею про те, що форма кутів у більшості приміщень – прямокутна, – сказав Сончино Чо, президент і генеральний директор компанії LG Electronics Home Appliance. – У кожному будинку є прямі кути, і при розробці автоматичного пилососа варто брати це до уваги. Таким чином, HOM-BOT SQUARE створений для того, щоб прибирати у будь-якому будинку навіть у важкодоступних місцях. Крім цього, тепер користувачі можуть керувати пилососом на відстані за допомогою своїх смартфонів».
Цього року на виставці IFA 2013 можливості роботизованого пилососа демонструватимуться у танці. «Виступи» пилососів заплановані упродовж всієї виставки.
Пилосос HOM-BOT SQUARE прибирає ретельно та ефективно завдяки інноваційному дизайну Corner Master. Його переваги – це дві довгі щітки, технологія визначення кутів та особлива форма. Квадратна форма корпусу і збільшені на 1,5 см щітки дозволяють пилососу HOM-BOT SQUARE видаляти бруд і пил з найбільш важкодоступних місць. Технологія визначення кутів дозволяє точно визначити положення робота-пилососа в будинку і вимикає пилосос, коли кожен сантиметр приміщення почищений.
Роботизовані пилососи зазвичай оснащені лише однією камерою, однак новий HOM-BOT SQUARE використовує систему Dual Eye 2.0™ для створення карти приміщення й прокладання найбільш ефективного маршруту. Скануючи навколишній простір зі швидкістю декілька кадрів на секунду, робот-пилосос відмінно орієнтується у просторі навіть у темряві. Водночас, ця система визначає перешкоди у радіусі 180 градусів у напрямку руху і дозволяє уникнути зіткнення з ними. HOM-BOT SQUARE також здатний до навчання: він запам’ятовує, де саме вже прибрав, що зводить до мінімуму непотрібне повторне прибирання.
Низький рівень шуму у 60 дБ означає, що HOM-BOT SQUARE може пилососити кімнату, поки ви читаєте, розмовляєте по телефону або дивитеся телевізор. Висота пристрою всього 89 мм, завдяки чому HOM-BOT SQUARE може прибирати навіть під низьким ліжком або шафою.
Найсучасніший HOM-BOT SQUARE також оснащений вдосконаленими «розумними» технологіями. Наприклад, функція Smart Control дозволяє управляти пилососом за допомогою смартфона з будь-якої кімнати будинку. Це усуває необхідність вимикати пилосос вручну або шукати пульт управління по всьому будинку.
Крім цього, результати прибирання можна перевірити, використовуючи функцію Cleaning History. А функція Map View дає можливість побачити, які кімнати вже були прибрані – так користувачі можуть визначити, чи потрібно знову вмикати HOM-BOT SQUARE. Більш того, споживачі можуть використовувати смартфони, щоб скласти розклад прибирання.
Користувачам також будуть доступні додаткові функції, такі як Voice Guidance – близько 100 голосових сповіщень, а також система усунення неполадок Smart Diagnosis. Крім того, новий LG HOM-BOT SQUARE отримав нову батарею, що значно подовжило цикл роботи між перезарядками. Вдосконалений LG Smart HOM-BOT SQUARE також надає можливість поновлення встановленого програмного забезпечення та завантаження нових програм за допомогою смартфону.