Монітор LG 23ET83V-W. Огляд

Автор: Категорія: Новини

Шукаєте монітор, який ідеально підійде як для навчання, так і для розваг? Тоді зверніть увагу на IPS монітор LG 23ET83V-W з сенсорним екраном.
Цей монітор здатний розпізнавати до 10 дотиків одночасно – ви можете працювати з декількома об’єктами, переміщаючи їх по екрану, набирати текст на віртуальній клавіатурі чи просто гратися в ігри, ніби на смартфоні або планшеті. А ще LG 23ET83V-W ідеально підходить до сучасної операційної системи Windows 8.

З цим монітором ви зможете гарантовано насолодитися неперевершеною якістю зображення, природною передачею кольорів і чудовою контрастністю, незалежно від вашого положення перед екраном. А все це завдяки технології IPS, роздільній здатності FULL HD і широким кутам огляду до 178 градусів.
IPS матриця забезпечує чітке зображення з плавною зміною кольорів. Це дозволяє зручно переглядати динамічні сцени, здійснювати пошук в Інтернеті та грати в ігри без навантаження на очі.
Розпочати роботу з монітором LG 23ET83V-W дуже просто – сенсорний екран активується відразу після встановлення монітора. Завантажувати додаткове програмне теж не треба — досить підключити монітор до комп’ютера за допомогою USB і HDMI-кабелів.
І останнє – тільки подивіться на його стильний дизайн! Цей білий красень безперечно стане прикрасою вашого робочого місця.