6 правил догляду за монітором

Автор: Категорія: Новини

Як це не дивно, багато людей не знають, як доглядати за монітором. Є така легенда, що монітор треба протирати спиртом, але звідки вона взялася? Щоб монітор прослужив багато років, ми вирішили розвіяти деякі міфи та написати п’ять порад щодо його догляду.
1. Ніколи, чуєш, ніколи не протирай дисплей монітора спиртом, а також засобами для чищення вікон, ацетоном, пральним порошком, содою та іншими народними диво-засобами. Річ у тому, що екран майже всіх сучасних моніторів містить спеціальне антиблікове покриття, яке дуже боїться будь-яких засобів, що містять спирт. Радимо протирати монітор спеціальними засобами, які можна купили в будь-якому магазині електроніки: спеціальні сухі серветки, піни, гелі чи аерозолі для чищення ПК і оргтехніки.
2. Подбай про те, щоб вентиляційні отвори позаду монітора не були закриті. Вони розроблені спеціально для нормальної вентиляції повітря всередині монітора.
3. Ми знаємо, це іноді дуже важко, але старайся не торкатися монітора масними пальцями. Це призводить до забруднення екрану, який згодом дуже важко буде очистити, навіть керуючись першим правилом.
4. Встановлюй монітор в прохолодному місці, тобто не біля батареї чи під гарячим південним сонцем. Все це негативно впливає на роботу монітора та інших складових комп’ютера.

5. Старайся протирати монітор від пилу регулярно. Хоча б раз на місяць.