Безпровідний пилосос для м’яких меблів LG Bedding Cleaner

Автор: Категорія: Новини


Існує багато різноманітних пилососів, але спеціально для м’яких меблів ми створили окремий, компактний пилосос. Завдяки відсутності дротів, прибирання з ним стає більш зручним і легким. Ручний пилосос не тільки очистить поверхню м’яких меблів, але і захистить тебе від небезпечних алергенів і пилових кліщів. А все завдяки функції Dual Punch, яка вибиває поверхню з частотою 8000 разів на хвилину. М’яка щітка, що обертається, з легкістю збере волосинки та волокна. Велика потужність всмоктування та три рівні глибоко очищення забезпечать ідеальну чистоту в твоїй оселі.
Подвійний фільтр Dual HEPA, оснащений системою багатократної фільтрації, яка усуває пил, неприємні запахи та мікроби. Вбудована станція стерилізації ультрафіолетовим випромінюванням забезпечує гігієну та зменшує вірогідність повторного забруднення.
Важить новинка лише 1,8 кілограмів. Пилозбірник Easy-out Dust Bin очищається дуже легко та швидко за допомогою кнопки One Touch. Ергономічний дизайн пилососа дозволяє працювати з ним однією рукою, без навантажень на спину чи руки.
Ми впевнені, цей пилосос – саме те, чого тобі не вистачало для ідеальної чистоти твоєї оселі! 🙂