Компанія LG Chem починає виробництво акумуляторів для пристроїв нового покоління

Автор: Категорія: Новини

У липні цього року на фабриці LG Chem в Нанкіні був запущений у виробництво «ступінчастий» акумулятор для смартфона LG G2. Акумулятор складається з двох батарей, що утворюють ступінчасту форму. Даний тип акумуляторів раціональніше використовує простір в конструкції сучасних мобільних пристроїв.

Для того щоб диференціювати свої продукти від конкурентів, виробники смартфонів все частіше використовують «закруглений» дизайн, який залишає вільний простір у середині пристроїв. «Ступінчатий» акумулятор вдало вписується в таку конструкцію, заповнюючи все доступне місце. При цьому вдається встановити потужнішу батарею і тим самим збільшити час роботи смартфона без збільшення розмірів всього пристрою. На своїй фабриці в Нанкіні компанія LG Chem розробляє складні акумулятори ступінчатого типу з великим числом «слоїв», що зможуть задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів. Інші компанії також приступили до виробництва «складових» акумуляторів, але жодній з них не вдалося досягти рентабельності продукції LG Chem.

 

«Вигнуті» акумулятори LG Chem були розроблені для смартфонів, годинників та інших мобільних пристроїв з вигнутими екранами і гнучкими конструкціями. Запатентована технологія компанії LG Chem Stack & Folding зменшує фізичне напруження в акумуляторних батареях, викликане зігнутим дизайном. Масове виробництво «вигнутих» акумуляторів для новітніх моделей смартфонів LG Electronics розпочнеться в цьому місяці.

 

«Кабельний» акумулятор LG Chem створений для електронних пристроїв, які можна згинати або навіть зав’язувати у вузол. «Кабельний» акумулятор, призначений для пристроїв з невеликою потужністю, не нагрівається навіть при тривалій роботі. Більше того, водонепроникність акумулятора робить його ідеальним вибором для гаджетів, які можна носити на шиї або на зап’ясті. Масове виробництво батарей кабельного типу почнеться в найближчому майбутньому.

«Завдяки запатентованим технологіям LG Chem досягла більшого успіху в розробці батарей майбутнього, ніж будь-яка інша компанія, – повідомив Ен Су Квон (YS Kwon), глава підрозділу енергетичних рішень компанії LG Chem. – Наші інноваційні продукти стануть основою для досягнення нових вершин. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб бути виробником акумуляторів номер 1 у світі, шляхом розробки оптимізованих, безпечних і ємних батарей для майбутніх поколінь пристроїв».

 

LG Chem продемонструє свої новітні технології на виставці InterBattery 2013, яка відбудеться 16-го жовтня в центрі Coex Convention & Exhibition Center в Сеулі.