Домашній кінотеатр HT953TV

Автор: Категорія: Новини


Хто в наш час купує домашні кінотеатри та якими правилами треба керуватися при виборі? Юлія Денисівна, молода та успішна жінка, розповість нам, як і чому вона вирішила придбати домашній кінотеатр.
Бачте, нещодавно я нарешті купила собі квартиру. Кімнати там дуже великі, а в інтер’єрі я люблю мінімалізм. Тому я вирішала обставити квартиру мінімальною кількістю меблів, а посередині зали поставити домашній кінотеатр. Дуже люблю дивитися фільми на великому екрані, а в кінотеатр ходити не завжди часу вистачає.


Признаюсь чесно, вибирала я його дуже довго. Дивилася огляди в інтернеті, прохала поради у друзів і мучила консультантів у магазинах електроніки. І нарешті обрала LG HT953TV. Я дуже уважно слідкую за тенденціями в моді та дизайні, тому вигляд цього красеня зіграв не останню роль у моєму рішенні. Ви відразу ж звернете увагу на оригінальний плеєр, який більше нагадує монітор. Вразило також сенсорне керування – навіть, щоб керувати гучністю не треба натискати ніяких кнопок, а треба просто провести рукою біля спеціальної панелі! До чого дійшли сучасні технології, диву даюся!
Дивитися фільми та серіали – одне задоволення. Якщо розібратися у функціоналі, можна керувати роздільною здатністю та форматом екрану. Це не так важко, навіть, якщо ти дівчина. Пристрій підтримує роздільну здатність FULL HD, різноманітні формати (від CD,DVD до JPEG Viewer,Divx 5.0,Xvid). Наявний HDMI-вихід і USB. В інтернеті прочитала, що можна записувати музику з CD прямо на USB-пристрій, але я таке ще не робила.
Друзі, коли побачили цей пристрій, були в захваті. Хлопці оцінили функцію Virtual Sound Matrix, яка за допомогою п’яти колонок відтворює 10-канальне звучання. А дівчата – функцію караоке. Новосілля в мене вийшло що треба! А все завдяки LG HT953TV 🙂