Фотоконкурс LG ULTRA HD TV

Автор: Категорія: Аудіо та Відео, Розваги

Вигравайте Телевізор LG!

Кожен хто завітає до Бренд — зони LG ULTRA HD TV може отримати шанс виграти телевізор LG!

22-24 листопада 2013 приходьте на бренд-зону LG ULTRA HD TV,

Дізнайся більше про інноваційні технології  та переваги телевізорів LG ULTRA HD.

Фотографуйся у професійного фотографа на бренд-зоні LG ULTRA HD TV.

Запрошуйте друзів голосувати за Ваше фото на сторінках LG Electronics у Фейсбук чи Вконтакте та отримайте шанс виграти телевізор LG.

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ФОТОКОНКУРСУ.

 1. Знайдіть промоутера LG в ТРЦ “OCEAN PLAZA(Київ), “Донецк Сіті” (Донецьк), “Рів’єра”(Одеса), дізнайтесь більше про інноваційні технології  та преваги телевізорів LG ULTRA HD TV та сфотографуйтесь на пам’ять.
 2. Учасник повинен сфотографуватися на стенді LG ULTRA HD TV 22-24 листопада 2013  (22 листопада з 17:00 – 21:00; 23, 24 листопада з 13:00 – 21:00). Професійний фотограф на місці обробить фото.
 3. Технічний фахівець, присутній на бренд-зоні, викладає фото на сторінці LG Electronics у Фейсбук  чи VK (на вибір учасника) в альбом «Фотоконкурс LG ULTRA HD TV».
 1. Після появи фото на одній із сторінок LG Electronics в соцмережах Фейсбук або VK учасник повинен запросити друзів зробити репост, лайкнути і прокоментувати фото, а також зробити репост на свою особисту сторінку.
 2. Кожен лайк прирівнюється до 1 балу, якісний коментар (не менше 5-ти слів) прирівнюється до 3-х балів, репост – до 7-ти балів. Журі LG Electronics залишає за собою право оцінювати якість коментарів.
 3. Серед учасників, які набрали найбільшу кількість балів за лайки/коментарі /репости до 14:00 години 02 грудня 2013 (за київським часом GMT+2) буде визначено переможця «Фотоконкурс LG ULTRA HD TV» за допомогою сервісу random.org.

У випадку виявлення накрутки лайків (несумлінного нарощування, використання ботів та ін.) такий учасник дискваліфікується і не може бути визнаний переможцем.

 1. Підрахунок голосів на сторінках LG Electronics розпочнеться 02 грудня 2013 після 14:00 за київським часом. Переможця буде визначено (серед учасників, які зібрали найбільшу кількість лайків/ коментарів/ репостів) за допомогою сервісу RANDOM.ORG. Ім’я переможця буде оприлюднене на сторінках LG Electronics https://www.facebook.com/LGBlog  та VK http://vk.com/lgelectronicsua 05 грудня 2013.
 1. Учасником Фотоконкурсу може стати особа, яка погодилася з усіма правилами та умовами Фотоконкурсу. Організатор – компанія LG Electronics.
 2. Адреси ТРЦ де розміщені бренд-зони LG ULTRA HD TV:
 1. Київ, вул. Антоновича, 156, ТРЦ “OCEAN PLAZA”
 2. Донецьк, вул. Артема 130, ТРЦ “Донецк Сіті”
 3. Одеса, Південна дорога 10, ТРЦ “Рів’єра”

Організатор залишає за собою право змінювати умови та термін проведення Акції, оголошення переможців, склад призів та іншу інформацію, а також скасувати Акцію в будь-який час без попереднього повідомлення