LG CINEMA 3D Smart TV – якість зображення, яку оцінили світові критики!

Автор: Категорія: Новини

Назва CINEMA 3D Smart TV – говорить сама за себе! Ці телевізори створені для справжніх кіноманів, які обожнюють дивитися фільми дома та цінують якісне зображення.

Ще не встиг відчути всі переваги перегляду фільмів на цих телевізорах? Ти багато втрачаєш. І ми цілком серйозно. З нами погоджуються світові критики, які написали дуже схвальні відгуки щодо якості зображення на CINEMA 3D Smart TV. Ти можеш запитати в нас: «Та чому стільки галасу навколо цих телевізорів?». І тут наш хід! Представляємо тобі «фантастичну трійку»: IPS, NANO FULL LED і панель FPR 3D. Разом вони створюють надзвичайно якісне зображення, яке вже стало візитною карткою нашої компанії.

Давай просто познайомимося з ними ближче.

Природні кольори!

Безперечно, колір – ключовий елемент, коли мова йде про якість зображення. Тим паче, коли екрани телевізорів стають більше з кожним роком і додаються нові функції (3D, наприклад), бачити перед собою розмиту картинку чи обмежуватися певними кутами огляду зменшують шанси покупки пристрою. Завдяки технології IPS в телевізорах LG ти можеш дивитися телевізор в будь-якому положенні, а кольори будуть відображатися чітко та яскраво незалежно від кута огляду. Гарантуємо, ти не побачиш жодної різниці в кольорах або контрастності, ніби екран рухається залежно від твого положення! Реалістичність і плавна зміна кольорів теж заслуговують на комплімент. Це особливо відчувається під час перегляду динамічних сцен або під час ігор.

NANO Full LED

Помічав, що об’єкти можуть відображатися більш яскраво та чітко залежно від кута падіння світла? LED-дисплеї із світлодіодним підсвічуванням були розроблені, виходячи з цієї концепції.  Не дивно, що LG зробили ще один крок і допрацювали цю технологію. Використовуючи останні досягнення в сфері LED екранів, технологія NANO підсвічування забезпечує більш яскраве та чітке зображення, ніж в інших LED телевізорах, завдяки  рівномірному розсіюванню світлодіодного підсвічування. Картинка така реалістична, що складається враження, ніби ти можеш доторкнутися до героїв фільмів! Будь то 2D чи 3D, NANO FULL LED забезпечує зовсім нові враження від перегляду ТВ.

Диво-панель FPR 3D

Багато людей залюбки дивилися фільми в Багато людей залюбки дивилися фільми в 3D, якби не відчували деякий дискомфорт піл час перегляду. Але тепер про це не треба хвилюватися. Нова  технологія FPR (Film Patterned Retarder) 3D робить перегляд 3D-контенту більш комфортним і якісним, ніж технологія Shutter Glass 3D. Забудь про мерехтіння, нечіткості, головний біль і втому очей! Щоб перегляд 3D контенту був ще більш зручним і комфортним, ми оснастили технологією FPR 3D ще й 3D окуляри. Вони не тільки запобігають спотворенню зображення, але і значно легші ніж окуляри SG 3D.

Отже, ми познайомили тебе з трьома супергероями, які сподобалися навіть критикам! А ти вже готовий відчути всі переваги CINEMA 3D Smart TV на власному досвіді? 🙂