Вибери свій 21:9 UltraWide LG IPS-монітор!

Автор: Категорія: Новини

Ми живемо в еру інновацій і цифрових технологій. Майже в кожного з нас є комп’ютери, розумні телефони чи планшети. Але ж, погодься, немає нічого зручнішого, ніж персональний комп’ютер, і монітор – один з головних його компонентів.

Сьогодні ми пропонуємо обрати монітор з серії 21:9 UltraWide, який підійде саме тобі. Ми розуміємо, що не останню роль при виборі монітору грають особисті потреби користувача та його сфера діяльності.

Багатозадачний 29EA73
LG IPS 21:9 UltraWide Monitor 29EA73 ідеально підійде для людей, які як Цезар, можуть робити декілька справ одночасно!
Функція 4-Screen Split дозволить тобі ефективно та швидко справлятися з величезним обсягом роботи. Ти можеш розділити екран на 4 частини, регулювати вікна та працювати одночасно (чи просто спостерігати, що відбувається в інших) в усіх вікнах.


Для дизайнерів буде корисною сумісність цього монітору з продукцією Mac. Відчуй усі переваги обробки відео та графіки на ультраширокому 29-дюймовому екрані!
Баланс між роботою та особистим життям — 29MA73
Ти справжній трудоголік, але і розважатися любиш? Ти правильно робиш, що розділяєш роботу та особисте життя, і саме тому LG IPS 21:9 UltraWide Monitor 29MA73 – «твій» монітор!

Завдяки додатковому розширеному простору 21:9 екрана, ти зможеш дивитися футбольний матч і робити покупки онлайн або грати на великому екрані в ігри, що зберігаються на смартфоні.
Після важкого робочого дня насолодись улюбленим фільмом. Хлопці точно оцінять звучання вбудованих стерео-динаміків під час перегляду бойовиків.
Справжній професіонал — 29EB73
Справжні цінителі та фанати фотографії обирають 29EB73. Справа в тому, що фотографи дуже прискіпливо відносяться до якості зображення на моніторі та його здатності передавати кольори. IPS технологія в моделі 29EB73 відкриває новий рівень якісного зображення на екрані. 21:9 UltraWide з пристроєм для калібрування є ідеальним інструментом для роботи з графікою, яка має глибоку виразність кольору (SRGB> 99%).
Ексклюзивна програмна розробка True Color Finder спрощує процес налаштування кольору монітору.

 

 

 

 

 

Завдяки функції Dual Link-up фотограф може підключити камеру до монітора і, порівнюючи версії «до» та «після» на ультра широкоформатному екран, редагувати зображення у Photoshop. Одночасно переглядати декілька знімків, не звертаючись до LCD монітору камери, для досягнення кращого результату.
Ще одна корисна особливість моніторів – підставка з регулюванням висоти.
Ми розповіли тобі про головні особливості кожної моделі. Тепер вибір за тобою 🙂