LG представляє ULTRA HD та інші моделі комерційних дисплеїв на виставці ISE 2014

Автор: Категорія: IT продукти

Наша компанія LG Electronics представляє широку лінійку комерційних дисплеїв на виставці Integrated Systems Europe (ISE) 2014 в Амстердамі.

LG представляє ULTRA HD та інші моделі комерційних дисплеїв на виставці ISE 2014

На виставці, яка проходила з 4 по 6 лютого, можна було ознайомитися з новими продуктами компанії LG Electronics: великими цифровими ULTRA HD дисплеями, відеостіною з найтоншими у світі екранними рамками і готельними телевізорами Smart Hotel TV з новим WebOS інтерфейсом.

Крупноформатні цифрові ULTRA HD дисплеї

LG представляє ULTRA HD та інші моделі комерційних дисплеїв на виставці ISE 2014Величезний 105-дюймовий комерційний ULTRA HD дисплей 105” Flat є ідеальним для застосування в роздрібних мережах і здатен відтворювати високоякісні зображення в натуральну величину. Роздільна здатність нової ULTRA HD моделі в 4 рази перевищує роздільну здатність Full HD дисплея, що забезпечує високу якість і деталізацію зображення. Співвідношення сторін екрана 21:9 є оптимальним для перегляду будь-якого типу контенту. При цьому 105-дюймовий ULTRA HD дисплей може бути встановлений як вертикально – у портретному, так і горизонтально – у ландшафтному режимах, виходячи з поточних потреб користувача.

98-дюймовий ULTRA HD дисплей 98LS95A має екран з роздільною здатністю 3840х2160 пікселів і співвідношенням сторін 16:9. Обидва ULTRA HD дисплеї – діагоналлю 105 і 98 дюймів – можуть декодувати сигнали H.264 і HEVC H.265 з частотою 30p або 60p, а значить, здатні відтворювати високоякісний контент.

Унікальна комерційна сенсорна ULTRA HD Touch панель діагоналлю 84 дюйми 84WT70 є відмінним інтерактивним дисплеєм і може похвалитися високочутливим 10-точковим тач-скріном. Цей дисплей можна використовувати для відображення карт у громадських місцях, як освітню платформу в навчальних закладах та музеях, а також як інформаційне табло в магазинах. Завдяки загартованому склу, яке захищає поверхню екрана, відбитки пальців і плями майже не помітні. Таким чином, поверхня 84-дюймового дисплея залишається бездоганно чистою.

Панель для відеостін LG 55LV75A

LG представляє ULTRA HD та інші моделі комерційних дисплеїв на виставці ISE 2014Товщина шва відеостіни, що складається з панелей LG 55LV75A, становить усього 3,5 мм, що гарантує загальну увагу до цієї моделі. Гігантський дисплей здатен зачарувати велику аудиторію, незалежно від типу контенту: чи то повтор футбольного матчу, чи пряма трансляція з концерту. Унікальна розробка компанії LG Electronics – програмне забезпечення LG SuperSign™ – має функції автоматичного калібрування й редагування, які можуть бути застосовані до будь-якої конфігурації екрана.

Інформаційні 55” панелі LG WT30/WS50MS

55-дюймова інформаційна панель LG з Full HD роздільною здатністю може використовуватися як дзеркало і як високоякісний сенсорний дисплей. Пристрій також підтримує два різних додатки – «Віртуальне примірювання» і «Домашня панель». Цей пристрій спеціально розроблений для застосування в торговельних мережах і фешн-індустрії. Додаток «Віртуальне примірювання» за допомогою сенсорного екрана і безконтактного датчика дозволяє споживачам взаємодіяти з навколишнім середовищем. Таким чином, відвідувачі магазину можуть створити 360-градусну екранну проекцію самих себе, щоб віртуально «приміряти» одяг та аксесуари, без потреби заходити до примірочної кімнати.

У свою чергу, додаток «Домашня панель» дозволяє споживачам переглядати на інформаційній панелі різноманітний контент, у тому числі фотографії, новини і прогноз погоди. У готельному номері пристрій може слугувати як дзеркало або як джерело локальної інформації, зокрема й про послуги готелю. Нове покоління комерційних дисплеїв LG також підтримує інтернет-телефонію.

Прозорий дисплей LG 47TS50

Ультрасучасний прозорий Full HD дисплей LG з діагоналлю 47 дюймів був розроблений спеціально для роздрібних мереж. На виставці ISE 2014 відвідувачі можуть побачити, як цей прозорий екран допомагає у виборі покупок. Дисплей демонструє інтерактивний промо-контент – зображення, способи застосування та інструкції до користування товарами, – що стає частиною навколишнього середовища.

Готельні Smart TV LG 55LY960H, 42LY760H, 47LY540H

Готельні Smart TV LG надають повний набір інтерактивних функцій, які підвищують привабливість готельних послуг та роблять перебування в готелі більш комфортним. Новітні моделі готельних телевізорів LG відрізняються зручним управлінням і легкістю в налаштуванні. Завдяки використанню операційної системи WebOS і платформи Pro:Centric Smart готельні телевізори LG забезпечують кращий споживчий досвід для гостей та обслуговуючого персоналу готелю.

Завдяки WebOS та інтуїтивному пульту дистанційного керування Magic Remote гості готелю можуть ознайомитися з доступним контентом і вибрати вподобаний; дізнатися, що відбувається в готелі, та скористатися спеціальними пропозиціями.

Зручна платформа LG Pro:Centric забезпечує готельним телевізорам LG простоту встановлення програм, легкість налаштування функцій, а також доступ до відео за запитом, інформації про готельні послуги і телепрограми. Новий вид інтерфейсу й комерційна версія Smart Home дозволяють налаштувати платформу LG під потреби кожного користувача. Крім цього, за допомогою системи віддаленого управління IT-фахівець готелю може налаштовувати різні інтерфейси, відстежувати, управляти та оновлювати інформацію на кожному телевізорі окремо.

Функція SmartShare дозволяє гостям готелю підключати свої власні пристрої до готельних телевізорів LG за допомогою MHL, Miracast і WiDi та переглядати контент, який на них зберігається, на великому екрані телевізора. Новітні рішення LG для готельної індустрії не лише зручніші у використанні, але й більш захищені. Функція автоматичного видалення історії переглядів History Auto Delete запускається одразу ж після вимкнення телевізора.