Бережна прибирання — запорука бездоганної чистоти

Автор: Категорія: Побутова техніка

Цей майже рівний трикутник, який за формою підозріло нагадує шматок торта, зовсім не той, за кого себе видає.

Бережне прибирання - запорука бездоганної чистоти

Насправді це брикет пилу, щойно зібраний нашим пилососом LG VK80102HX KOMPRESSOR.

Завдяки унікальній технології компресії пилу місткість контейнера збільшується в три рази і повністю захищає вас від хмар пилу, які неминуче з’являються в інших пилососів при струшуванні пилу.

Бережне прибирання - запорука бездоганної чистоти

Крім того, цей пилосос оснащений додатковою парової насадкою для більш ретельного та гіпоалергенного прибирання. Вона дозволяє одночасно пилососити й мити підлогу без використання побутової хімії.

Пар генерується всього за 150 секунд з моменту включення функції, а його обсягів достатньо для 25 хвилин безперервного прибирання.

Спеціальна накладка з мікрофібри дозволяє протирати підлогу після парової обробки.

Бережне прибирання - запорука бездоганної чистоти

До слова, ефективність прибирання пилососами LG KOMPRESSOR підтверджена сертифікатами Британської асоціації з боротьби з алергією ( BAF), SLG « 5 зірок».
Система турбоциклону забезпечує стабільну і високу потужність всмоктування пилососів серії KOMPRESSOR, а також допомагає більш ефективно відділяти пил від повітря. Пил і сміття, потрапляючи в систему, діляться на два потоки: великі частки та дрібні.

Украй низький рівень шуму, різноманітність насадок і найширший радіус дії роблять пилосос LG KOMPRESSOR незамінним помічником у кожному будинку.

Ознайомтесь з іншими пилососами LG KOMPRESSOR.