Продукти LG вразили весь світ в 2013 році

Автор: Категорія: Історія та досягнення LG

Компанія LG почала 2014-й з новими силами, продемонструвавши на виставці CES 2013 інноваційну продукцію,та й попереду в нас ще цілий рік, що вражає новими технологіями!

Продукти LG вразили весь світ в 2013 році

2013-й став видатним роком для LG, ми отримали чудові відгуки про нашу продукцію, і зібрали велику кількість найпрестижніших премій!

Телевізори CINEMA 3D Smart TV, OLED і ULTRA HD, а також інші пристрої LG отримали всесвітнє визнання і престижні нагороди не тільки завдяки застосуванню унікальних технологій, а й за видатний дизайн і творчі інновації.

У цій статті ми хочемо поділитися з вами списком нагород , отриманих у минулому році.

Премія CES 2013 Innovations

Продукти LG вразили весь світ в 2013 році

LG отримала 10 нагород CES 2013 Innovation, в тому числі за видатні досягнення в галузі дизайну та інновацій в шести категоріях з найбільш високою конкуренцією: відео-дисплеї, портативні медіа-плеєри та аксесуари, вбудовані домашні системи та аудіо-відеосистеми мультирум (Multi- Room), акустичні системи для домашніх кінотеатрів, побутова техніка і смартфони.

Премію за « Кращу інновацію » отримав телевізор LG ULTRA HD (84LM9600). Цей найбільший у світі телевізор з роздільною здатністю ULTRA HD був випущений в минулому році і забезпечує користувачам захоплюючі враження завдяки високій чіткості зображення, а також комбінації технологій CINEMA 3D та функціоналу Smart TV.

Щорічних переможців CES Innovations Awards визначає група видатних промислових дизайнерів, інженерів та журналістів, які оцінюють продукти за такими критеріями: цінність для користувача, естетичність, інноваційний дизайн, якість продукту і його внесок у підвищення якості життя. За підтримки Асоціації споживачів електроніки та Товариства промислових дизайнерів Америки на CES Innovations Awards виділяють кращу за дизайном і технологією продукцію.

Премія Red Dot Design

Продукти LG вразили весь світ в 2013 році

З усієї продукції LG, що вийшла в 2013 році, двадцять сім примірників були нагороджені премією Red Dot Design за їх неймовірний промисловий дизайн. Великою честю для LG було отримати Red Dot в номінації «Кращий з кращих» за новий вигнутий OLED-телевізор. На додаток до двох почесних нагород, ще 24 продукти LG також були відзначені премією Red Dot, серед них сенсорний монітор (ET63), 100-дюймовий лазерний телевізор (HECTO), звукова панель (NB6530) і миша- сканер (LSM-300).

Також компанія LG була удостоєна гран-прі Red Dot за виготовлення екологічної упаковки багаторазового використання. Із 6369 заявок, що надійшли лише шість отримали нагороду Red Dot Design . Журі високо оцінило продукти LG за використання екологічно чистих матеріалів та якості утилізації, а також за їх універсальність, оскільки упаковку можна і далі використовувати як фоторамки або підставки для олівців.

Торік група з 37 незалежних суддів оцінювала 4662 продуктів від 1865 виробників, дизайнерів і архітекторів з 54 країн за такими критеріями, як іноваційність, функціональність, ергономічність, постійний розвиток, символізм і емоційний зміст та простоту у використанні. Премія Red Dot Design була заснована в 1955 році і зараз вона є найбільшим дизайнерським конкурсом в світі.

Премія iF Design

Продукти LG вразили весь світ в 2013 році

Дев’ять років поспіль компанія LG отримувала цю премію, і минулого року теж привезла додому 23 нагороди iF product designs, перемігши більше 3000 суперників — OLED-телевізор LG (модель EM9700) був відзначений за чудовий дизайн. Серед 1086 заявок у номінації за комунікаційний дизайн також перемогла продукція LG, взявши чотири нагороди. Мікросайт OLED-телевізора компанії LG (www.LGOLED.tv) був нагороджений за візуалізацію історії створення ultimate-дисплея наступного покоління.

З 1953 року премією iF design нагороджують за видатний дизайн. Вона широко відома в усьому світі і щорічних переможців визначає міжнародна комісія експертів в області дизайну, промисловості та освіти.

Крім цих трьох основних премій, було також багато інших нагород, які свідчать про успіхи компанії LG в 2013 році.

Одна з найбільш шанованих компаній з тестування і сертифікації продукції TÜV Rheinland зазначила приголомшливу якість зображення вигнутого OLED- телевізора. Також визнала і сертифікувала вигнутий OLED-екран від LG найбільша технічна і наукова асоціація в Європі VDE та Європейська асоціація зображення і звуку (EISA), що об’єднує 50 європейських спеціалізованих видань з 20 країн Європи з аудіо-та відеотехніки. Крім того компанія сертифікації споживчої продукції Intertek та компанія з сертифікації THX підтвердила чудову якість зображення в зігнутому OLED-телевізорі LG.

Компанія LG щиро вдячна за міжнародне визнання і продовжуватиме розвивати технології та впроваджувати інновації , щоб виготовити для споживача продукцію, якою він буде насолоджуватися!