OLED-технологія і вигнутий дизайн від LG

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Перший у світі вигнутий OLED-телевізор від LG – результат поєднання нової технології OLED і чудернацької форми дисплея. Що ж це за технологія? OLED (Organic Light Emitting Diodes – з англ. органічний світлодіод) – перспективний напрямок у розробці дисплеїв.

LG OLED TVСхема створення цих світлодіодів така:  тонкоплівочні структури з декількох шарів полімерів розміщаються між двома провідниками, а тому при подачі на них електричного струму випромінюється яскраве світло. На відміну від LCD-дисплеїв, OLED-матеріли не вимагають додаткового підсвічування і кожен піксель являє собою невеликий світлодіод сам по собі.LG-OLED-TV-3

У порівнянні з іншими дисплеями, OLED дають високі світлі тони разом із глибокими чорними, зберігають відмінний контраст і широкі кути огляду, гарантують швидку відповідь без змазування динамічної картинки. До того ж OLED-дисплей споживає менше енергії і не містить токсичних речовин.

І от LG поєднала цю футуристичну технологію з ідеєю вигнутого дисплею, щоб вразити світ першим вигнутим OLED-телевізором. І це не просто забаганка, екран вигнутий так само м’яко, як форма роговиці, щоб забезпечити рівномірну відстань від очей до телевізору. Тобто, ергономічний дизайн телевізору був створений спеціально задля комфорту глядача, а не заради слави чи піару.

Завдяки такій формі також зменшується кількість бликів на екрані від зовнішнього освітлення, а це значить, що чорний залишається чорним у всій своїй глибині, на відміну від тих ситуацій, коли промені світла відбиваються від екрану і спотворюють передачу кольору.

Послухайте, як про цю інновацію розказують та показують дизайнери:

Але не тільки крутий дизайн дисплею робить вигнутий OLED-телевізор від LG інноваційним, але й оформлення моделі в цілому. Команда LG, що проводила науково-дослідницькі та конструкторські розробки, створила прозору підставку, завдяки якій виникає враження, що екран просто висить у повітрі, а рамка не заважає при перегляді. Також до моделі вмонтовано більш досконалі звукові панелі з більш високими частотами, щоб ідеальний звук доповнював ідеальне зображення.

LG OLED TV

Проста структура OLED-телевізору дозволила вдосконалити вигляд і форму. Результат – тонка, мов папір, модель не має жодних зайвих деталей, які б зіпсували стильний вигляд, її дизайн довершений і витончений. Задня частина телевізору покрита армованим вуглеводним волокном пластмаси. Що це таке, запитаєш ти?  Вуглепластик – сучасний високоякісний матеріал, який використовують при будівлі літаків і суперкарів, тому що він славиться своєю міцністю і довговічністю, а до того ж легший і тонший за алюміній. Ці якості дозволяють не тільки сконструювати надійний телевізор, але й зробити його елітною частиною декору.

Не дивно, що створений з використанням таких інноваційних фішок і з такою фантазією, вигнутий OLED-телевізор від LG отримав найпрестижнішу нагороду Red Dot Design – безсумнівний доказ того, що майстрам компанії вдалося використати суперові технології і створити продукт високої якості і дивовижної краси. Дізнатися про перший у світі вигнутий OLED-телевізор можна тут: http://www.lg.com/ua/televisions/lg-55EA980V-oled-tv