Продемонстровано смартфона LG G FLEX

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

LG G Flex уже встигли назвати провісником революції у виробництві, адже девайс удовольняє максимум споживацьких забаганок, має ергономічний дизайн, авторегенерація і дивовижний вигнутий екран, завдяки чому під час перегляду відео можна цілком поринути у події, наче сам опинився у центрі зйомки.

LG-G-Flex-1

Авторегенерація

Тебе, певно, час від часу дратує, що задня кришка твого смартфона, якою б міцною вона не була, при активному використанні втрачає акуратний вигляд і вкривається подряпинами.

LG-G-Flex-2

Це страшенно засмучувало і розробників, які знали, що споживачеві через певний час доводиться замінювати травмовану кришку. І розробники більше не змогли лишатися байдужими – вони спроектували для G Flex таку задню поверхню, що може самовідновлюватися у буквальному смислі цього слова: незначні пошкодження зникають без сторонньої допомоги і смартфон знову виглядає як новий.

LG-G-Flex-3

6-дюймовий вигнутий екран Такого на ринку смартфонів ще не було, щоб екран у девайса був вигнутий. Але нарешті це трапилося і саме завдяки цьому 6-дюймовий дисплей G Flex забезпечує найкращу якість для перегляду. Ця фішка нового смартфону не тільки прикольна, але й функціонально виправдана. Все частіше ти дивишся на мобілці кліпи, фільми, шоу, і саме вигнутий екран G Flex забезпечить тобі таку картинку, щоб як у кіно!

Так само як і вигнута модель OLED-телевізора від LG, яка нещодавно з’явилася на ринку. Окрім форми, більш точному відтворенню і передачі кольору на G Flex сприяє і технологія HD RGB. А завдяки використанню OLED-екрану вдалося зменшити товщину смартфону на 50%, а вагу – на 80%. Таким чином нам вдалося створити тонку, легку, вигнуту і, головне, монолітну модель.LG-G-Flex-4

Камера 13MP Ultra HD Камера G FLEX знімає відео у форматі Ultra HD, тобто, тепер твої ролики будуть записані з розподільною здатністю у чотири рази більшою, ніж звичний Full HD. Це значить, що відео з нового смартфона можна запросто переглядати на телевізорі Ultra HD.

LG-G-Flex-5

Перший у світі вигнутий акумулятор. Звісно, щоб зібрати вигнутий смартфон і він при цьому працював без збоїв, такої ж форми потрібно робити і батарею до нього. І LG створила перший у світі викривлений акум, він доповнює дивовижний вигнутий дизайн витонченого LG G Flex. Такий зовнішньо привабливий і дуже витривалий смартфон ємністю 3500 мА/г не тільки вражає своєю формою і якістю, а й працює достатньо довго, щоб щоденно тобі залишатися незамінним і надійним помічником.