LG OLED телевізори — майбутнє телевізійних технологій!

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

LG зробила крутий крок в дизайні, створивши перший у світі вигнутий OLED-телевізор. На цю думку проектувальників компанії навела природня краса вигнутих ліній, вони вийшли за межі попередніх уявлень про екрани і зробили вигнутий OLED-телевізор, який відповідає формі ока людини, а тому картинка виходить більш чіткою, кольори насиченими, а контрастність наближається до ідеалу.

LG OLED TV

Чому OLED – технологія майбутнього?

OLED англійською розшифровується як Organic Light Emitting Diodes і означає органічний світлодіод. Це спеціальна органічна сполука, що перетворює електроенергію на світло.

LG OLED TV

На відміну від звичайного LED-телевізору, тут пікселі підсвічуються самі і не вимагають додаткових джерел світла. У результаті динамічна картинка не втрачає чіткості.
Але ця технологія вже набула значної популярності, а що ж робить вигнутиій OLED-телевізор від LG найбільш вражаючою інноваційною розробкою?

4 Color Pixel

Гігантський стрибок вперед від звичайних дисплеїв дозволила зробити оригінальна технологія компанії LG 4 Color Pixel. Суть її в тому, що до звичних трьох кольорів додається ще один, білий, субпіксель, завдяки чому підвищується чіткість передачі кольору.

Безкінечна контрастність і абсолютна чіткість руху.

Завдяки тому, що пікселі мають власну підсвітку і не потребують додаткової, ти отримуєш зображення надзвичайної глибини і з дуже чіткими кольорами. Разом з тим, швидкість переключення пікселів (Absolute Motion Clarity) гарантує, що навіть найдинамічніша картинка не буде змазаною, матиме кристальну чіткість і абсолютну якість у порівнянні зі звичайним LED-телевізором.

Вигнутий екранLG OLED TVВигнутий екран природно вписується у діапазон людського зору, забезпечує рівну відстань від усіх частин екрану до очей. Ти втратиш відчуття реальності, дивлячись на суперову картинку на екрані.

OLED-кіно в 3D і Smart TV

Вигнуті OLED-телевізори від LG мають не прості розваги, а у 3D. Ти можеш малювати, розмовляти і розшарювати цікаву інфу і розважатися за допомогою пульту Magic remote так, наче робиш це своїми руками.

Товщина з аркуш паперу і суперова обшивка

Це перший випадок у світі, щоб вигнутий OLED-телевізор був настільки тонким. А також без жодного рубця обшитий вуглеводним волокном, найкрутішим матеріалом, що використовується при створенні літаків і суперкарів.

Чистий звук

LG OLED TVЗвукові колонки від LG старанно доповнюють ідеальну картинку у телевізорі не менш ідеальним звуком. Двоканальна система виводу має тонкі керамічні спікери, щоб продюсувати досконалий звук.

Кристальна підставка і сенсорне управління

LG OLED TV

Інноваційності дизайну телевізору додає і прозора, мов кришталь, підставка, що створює враження, ніби екран плаває у повітрі, а сенсорна панель, прихована під ним, додає зручності управління і елегантності загальному вигляду.

Детально про телевізор ви можете подивитись на нашому офіційному сайті.