Ультракльові UltraWide – IPS монітори 21:9 від LG

Автор: Категорія: IT продукти

Чудові новини для дизайнерів і фотографів, тих, хто має дома безліч комп’ютерних гаджетів. Для офісних працівників, що люблять разом із складанням звітів розкласти пасьянс, а також геймерів, які хочуть стріляти в зомбі у повний ріст. Та й просто для усіх поціновувачів якісної картинки на великому і зручному моніторі. Якщо ти належиш до якоїсь із груп, терміново читай про нову лінійку LG IPS 21:9 UltraWide.

LG UltraWide IPS

Моделі серії LG UltraWide – це сенсація ще з часів їхньої першої появи у 2012 році. У 2013-му LG IPS 21:09 UltraWide отримав палке визнання та багато почесних нагород, а також був незмінним лідером продаж протягом трьох кварталів. Такий здобуток компанію LG не тільки не спинив, але й підштовхнув до розробки нової вдосконаленої лінійки LG UltraWide, яку було представлено на виставці CES 2014.

Орієнтованість на профі

Модель 34” UltraWide (34UM95) від LG – знахідка для технарів і юзерів професійних моніторів. Високоефективний і підготований до складних процесів, цей монітор дозволить розробляти на ньому свої проекти 2D і 3D дизайнерам.

LG UltraWide IPS

До того ж, вони можуть забути про мороку зі Full HD 16:9, адже 34UM95 – це перший у світі 34-дюймовий монітор з UltraWide QHD-дисплеєм, що має співвідношення 21:9, завдяки чому графіки отримують на 12% більше робочої площі і можуть значно ефективніше скерувати роботу.

LG UltraWide IPS

Професійні фотографи теж зрадіють красунчику 34UM95 UltraWide – чітка передача кольору (відображення більше 99% колірного простору sRGB) і можливість калібрувати монітор за допомогою власного софту. Це значить, що нарешті і їм перепало гарної техніки без зайвої метушні з відладко. До того ж 10-бітний дисплей цієї моделі збільшує поділ на кольори спектру в 64 рази у порівнянні зі звичайним 8-бітним, а тому картинка буде відтворюватися без різких переходів, м’яко і природно.

LG UltraWide IPS

І ще одне слово про резолюшн – у 34-дюймового монітору від LG з IPS-дисплеем це 3440 x1440.

А тепер новинка, після якої затанцюють на радощах фанати Маків і володарі різноманітних девайсів. Модель  34UM95 LG UltraWide має інтерфейс Thunderbolt 2, завдяки чому монітор може виступати «інформаційною базою», поєднуючи усі пристрої в єдину мережу і зберігаючи інформацію з будь-якого з них.

Мультифункціональність

Співвідношенню 21:9 у UltraWide від LG – це зовсім не те саме, що звичайне і звичне 16:9. Чому? Тому що тут більше, значно більше робочого простору. Що з ним робити? Що завгодно! Можна відкрити поруч три вордівських документи або текстовий файл і браузер, щоб не скакати по віконках.LG UltraWide IPSАбо ж вільно розташувати меню програми обробки фотографій, щоб не довелося без кінця клацати. Або просто насолоджуватися великою картинкою при перегляді улюбленого фільму чи майже реальними образами супротивників у грі. Що твоїй душі завгодно – завдяки LG 21:9 UltraWide Full HD (25UM65) – монітору з мінімалістичним дизайном, який дає простір для одночасного виконання багатьох задач.

Круті технології, що дбають про тебе

У лінійці LG UltraWide максимально вдосконалено споживацький функціонал.  Нові монітори, у тому числі моделі 34” UM95, 34” UM65, 29” UM65, 25” UM65 і 29” UB65, не тільки зручні, але й піклуються про тебе.

Наприклад, це спеціальний режим Reader Mode для більш зручного читання з екрану, а також сертифікована TUV технологія LG Flicker-Safe, яка не допускає мерехтіння екрану, а що надзвичайно важливо для збереження зору, і нова розробка компанії – джойстик з простим і зрозумілим управлінням. На відміну від звичайних джойстиків, нова розробка для серії LG UltraWide поєднує підвищену точність і має інтуїтивно зрозуміле для користувача управління.

Ультравибір для кожного

Не тільки уже згадувані 34UM95 і 25UM65, але й інші родичі з лінійки UltraWide також мають безліч нових і зручних опцій, що здатні задовольнити навіть найвибагливіших юзерів. Так, 29-дюймовий 29UM65 також можна використовувати для різних задач – хоч бізнес вести, хоч у цифрових химер стріляти.  І так само з іншими моделями, який монітор з лінійки не візьми, кожен – крута розробка, девайс нового покоління, тож вибирай будь-який залежно від власних цілей і уявлення про те, яким має бути твій самий кльовий монітор.