LG KidsPad – для маленьких розумників

Автор: Категорія: IT продукти

Відомо, що найбільше діти люблять бавитися з «дорослими» речами, тож у епоху різноманітних девайсів улюбленими їхніми іграшками стали батьківські смартфони і планшети.

LG KidsPad – для маленьких розумників

Розробники софту не розгубилися і видали безліч розвивалок для дітей різного віку, але лишалася одна проблема: юзати їх можна тільки під наглядом батьків, адже малюк міг розбити техніку чи поранитися сам.LG KidsPad – для маленьких розумниківІ ось чудова новина: завдяки компанії LG діти тепер матимуть власні планшети з розвивалками і користуватися ними самостійно, адже LG KidsPad – це спеціальний ультрабезпечний девайс для маленьких розумників від 3 до 6 років.

Отже, відразу пару слів про безпеку. Цей хайтек-пристрій ніяким чином не нашкодить дитині. Чохол LG KidsPad зроблено з екологічно чистого і гіпоалергенного полімеру, якому не шкодить дія ультрафіолету, і розмальований у яскраві кольори безпечними для дитини фарбами виготовлений із нетоксичних матеріалів.

LG KidsPad – для маленьких розумників

Тобто, якщо ваш малюк вирішить спробувати погризти «граніт науки», це не матиме для нього жодних негативних наслідків, а сам чохол вистоїть у цьому випробуванні точно так, як і під час падіння – він має спеціальний «бампер», спроможний пом’якшувати удар.
7-дюймовий дисплей LG KidsPad також витримає будь-які випробування долі – він спеціально трохи втоплений у рамку і захищений ударостійким склом.LG KidsPad – для маленьких розумників

А задня поверхня планшету має перфорацію, щоб девайс не вислизав з маленьких дитячих пальчиків.

На передній панелі розташовано кнопки вимкнення, гучності, фото- і відеокамери (усе як у дорослих!), а також датчик освітлення, який автоматично регулює рівень останнього.

LG KidsPad – для маленьких розумників

Сама камера знаходиться на задній панелі, там же є спеціальна виїмка, сумісна з LEGO, щоб малюк міг зробити підставку для планшету або вмонтувати LG KidsPad на будь-яку споруду з конструктора.LG KidsPad – для маленьких розумниківДодатковий девайс LG KidsPad – стилус, що має форму класичної ручки, щоб дитина звикала писати і малювати, обводячи букви, цифри і картинки на екрані.
Але зовнішня привабливість і витривалість – це далеко не усі дива, які приготував LG KidsPad. Спеціальний софт, створений для того, щоб забезпечити маленького юзера максимумом можливих розважальних і розвиваючих ігор – ось що насправді оцінять батьки, які переймаються розвитком маляти.

Усі додатки локалізовані й адаптовані до регіону і є своєрідною інтерактивною серією підручників для найменших.LG KidsPad – для маленьких розумниківПланшет озивається до свого юзера дитячим голосом, що напевне зробить його цікавішим для малюка і створить комфортну атмосферу для навчання. На дисплеї є п’ять попередньо встановлених розділів.LG KidsPad – для маленьких розумниківТак, наприклад, у «Країні казок» заховані чарівні скриньки з підручниками з поширених мов, математики, музики, «Країна пісень» містить своєрідне дитяче караоке, що дозволяє вчитися нотній грамоті, а також додавати улюблені пісні малюка чи аудиокниги, «Країна розваг» – дивний калейдоскоп із міні-ігор, що розвивають пам’ять, увагу, реакцію і так далі. Батькт, яким цього видасться мало, можуть розширити функціонал іншими розвивалками за допомогою спеціальних картриджів.LG KidsPad – для маленьких розумниківЯкщо говорити про LG KidsPad мовою технарів, то він має 1 Гб вбудованої пам’яті, процесор ARM9 з тактовою частотою 360 МГц, акумулятор об’ємом 1800 мА/г (2-2,5 години роботи, що достатньо для дитячого девайсу і складає максимум рекомендованого часу для використання дітьми до 6 років), фото- і відеокамеру 0.3 Мп.

LG KidsPad – для маленьких розумників

Комп’ютерним гікам не варто порівнювати характеристики з «дорослою» технікою – усього цього достатньо, щоб розважити й навчити малюка, а також зробити LG KidsPad витривалим в умовах безпощадної експлуатації, які напевне створить для нього дитина.