Нові продукти та стратегія розвитку LG Electronics на Mobile World Congress 2014

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

Проанонсувавши два нових смартфона серії G, смартфони L Series III та їх нові функції.

 LG Electronics на Mobile World Congress 2014

На додаток до нових пристроїв, одним із пріоритетів LG буде акцент на впровадженні функцій, таких як Knock Code™, для чіткішої диференції смартфонів LG серед конкурентів.

Уперше представлена в G Pro 2, функція Knock Code™ дозволяє включити і розблокувати смартфон простими дотиками до екрану.

Knock Code ™ – два в одному: безпека та зручність

 LG Electronics на Mobile World Congress 2014

Результати недавнього дослідження показали, що протягом дня люди розблоковують свій смартфон понад 100 разів, і компанія LG вирішила обернути цю особливість у використанні пристроїв у додаткову корисну функцію.

Knock Code – вдосконалена функція «Тук-Тук», яка була вперше використана в LG G2, – дозволяє включати й розблоковувати смартфон за допомогою декількох дотиків до екрану в певних місцях за заздалегідь заданим шаблоном.

 LG Electronics на Mobile World Congress 2014

Knock Code гарантує ще більшу безпеку, оскільки комбінація з 2-8 дотиків здійснюється на порожньому екрані. За допомогою Knock Code можна створити до 80 000 унікальних комбінацій. Knock Code може використовуватися в будь-якій області екрану смартфона, що робить введення комбінації простим і зручним однією рукою. Ряд смартфонів LG, випущених раніше, отримають Knock Code через глобальне оновлення.

LG G Pro 2

 LG Electronics на Mobile World Congress 2014

Смартфон G Pro 2 є наступником G Pro, який минулого року удостоївся нагороди «Кращого смартфона MWC 2013». Однак G Pro 2 – не просто гідний наступник G Pro. LG Electronics на Mobile World Congress 2014Завдяки Full HD IPS дисплею з діагоналлю екрану 5,9 дюймів, G Pro 2, що працює на останній версії ОС Android 4.4 KitKat і оснащений кращими у своєму класі технологіями, забезпечує унікальні можливості для перегляду контенту.LG Electronics на Mobile World Congress 2014Він також представляє собою перший смартфон LG, який має 13 МП камеру з технологією оптичного стабілізатора зображення «Плюс» – Optical Image Stabilizer Plus (OIS +). Любителі фотографії оцінять у G Pro 2 вдосконалені функції редагування знімків і відео.

LG G2 mini: потужний і компактний

G2 mini розроблений для того, щоб задовольнити потреби нового покоління власників смартфонів: він має 4,7-дюймовий IPS дисплей, батарею потужністю 2 440 мАг, чотириядерний процесор і, незважаючи на «компактні» розміри.

Смартфони L Series III

Смартфони LG першого й другого покоління серії L стали популярними в усьому світі. Смартфони L40, L70 і L90 мають такий же стильний дизайн, як і інші пристрої серії L.

LG Electronics на Mobile World Congress 2014Смартфони L Series III працюють на останній версії ОС Android KitKat та надають кращі можливості для широкого використання функцій у пристроях, які діють в мережах 3G.

Всі новини про Mobile World Congress 2014, читайте тут.