LG Electronics Україна підтримала Київський обласний центр крові

Автор: Категорія: Краплина крові – життя людини

Питання донорства крові підтримується компанією LG Electronics на глобальному рівні. В Україні за минулі роки компанія доклала чималих зусиль для популяризації донорства та інформування громадян про те, наскільки важлива донорська кров для рятування людського життя.

Компанія LG Electronics Україна продовжила співпрацю з медичними закладами, що реалізують переливання та збереження крові. У лютому 2014 року LG Electronics надала Київському обласному центру крові низькотемпературний холодильник LG GA-B492CVQA. Усім відомо, що кров має зберігатися при низькій температурі. У лютому кількість донорів, охочих здати кров, збільшилася в декілька разів. Тому благодійна допомога стала особливо актуальною.

LG Electronics висловлює щиру подяку лікарям та іншим працівникам Київського обласного центру крові за активну громадську позицію та людяність. З 18 по 24 лютого 2014 Центр крові прийняв понад 500 донорів, які здали кров. Було заготовлено понад 200 літрів крові, яка використовувалася для допомоги постраждалим під час лютневих подій в Україні.

Поділитися із друзями