Спортивний браслет Lifeband Touch і навушники Heart Rate Earphones

Автор: Категорія: Ґаджети та новинки

Займатися спортом і бути у формі – це тренд сьогодення. Тепер багато хто біжить, пливе, крутить педалі, аби тільки не було на талії «вушок», аби не задихатися на східцях, діставшись лише другого поверху і лишатися вічно молодим а, за новою концепцією, ще й вічно спортивним.

Браслет Lifeband Touch

Цю моду на здоров’я всіляко підтримує компанія LG. Так, на цьогорічну виставку CES ми привезли не лише телепродукцію, але й нові ультрасучасні розробки: спортивний браслет Lifeband Touch і навушники з пульсометром Heart Rate Earphones.

Почнемо з браслету Lifeband Touch, для чого ця дивина? Він має OLED-дисплей, на якому відображається вся інформація про твою фізичну активність: час, кількість зроблених кроків і спалених калорій. До девайсу ти можеш підключити Android і IOS-пристрої, і на екран виводитиметься інформація про вхідні дзвінки, sms, а також про трек, що грає на смартфоні.

До спортивного браслету приєднується і ще одна нова розробка LG – навушники Heart Rate Earphones.

Навушники Heart Rate Earphones

Вони можуть виконувати і звичну функцію, транслюючи музику, а також, у парі з браслетом, надавати тобі інформацію про серцебиття – вони замірятимуть пульс , отримуючи сигнали від внутрішнього вуха.

LG ще не визначила дату, коли девайси потраплять у продаж. Але як тільки це станеться, ми обов’язково тебе проінформуємо, щоб тобі було ще зручніше вести активне життя.