Пральні машини LG 6 Motion Direct Drive на Fashion Week в Лондоні

Автор: Категорія: Стиль та мода

Не так давно завершився черговий Тиждень моди у Лондоні, і вже вшосте компанія LG мала до нього безпосереднє відношення, виступивши спонсором показів і забезпечивши учасників технікою для догляду за одягом. Чому саме LG?

Відповідь на це питання проста: тому що техніка компанії створена таким чином, щоб максимально дбайливо ставитися до найделікатніших речей.

І доки ми були у Лондоні на фешн-вік, то мали нагоду провести певні спостереження, якими зараз хочемо з  тобою поділитися. Ось ти, наприклад, знаєш, що британські громадяни щороку знищують чверть, а то й половину свого одягу? Тепер тримайся: вони роблять це не навмисно, а просто через те, що не вміють правильно за ним доглядати!

Вони майже ніколи не читають етикетки з рекомендаціями по догляду.

Якщо так трапляється зі звичайними речами, то що вже казати про ставлення до особливо тендітних нарядів, будь то сукні для подіуму чи власні «парадні» плаття. І ця проблема хвилює кожну жінку, чи не так? Адже в будь-якій шафі є бодай парочка вечірніх суконь, які власниця береже до нагоди.

Переймаючись цією проблемою, компанія LG створила унікальні пральні машини 6 Motion Direct Drive. Це не просто автоматична помічниця для будь-якої господині, а високотехнологічна розробка, що бережно ставиться до будь-якого одягу з будь-чиєї шафи. Чи ж ти модель у платті від кутюр, чи звичайна красуня, що має дбати і про щоденне, і про вечірнє вбрання своє або ж усієї сім’ї, догляд за речами можна без сумніву довірити 6 Motion Direct Drive.

Ця машина, випере навіть найделікатніші тканини, наприклад, панчохи чи шовкові плаття, які господині не звикли довіряти техніці. Але тепер час позбутися цієї недовіри, бо ж будь-яку річ ти можеш прати у 6 Motion Direct Drive і не перейматися, що вона втратить новизну або прослужить недовго. Навпаки, з цією унікальною розробкою одяг після прання буде виглядати так, ніби тільки-но з магазину і служитиме тобі довгі роки – про це подбає технологія прямого приводу.

І головна перевага 6 Motion Direct Drive у тому, що вони турбуються про твої речі, як ти сам. А іноді – навіть краще 🙂

Детально про пральні машини LG 6 Motion Direct Drivе Ви можете подивитись на нашому офіційному сайті.