LG Electronics представляє LTE-смартфон LG F70

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

LG Electronics (LG) представила свій новітній пристрій – LG F70, який вперше був показаний на виставці Mobile World Congress (MWC) 2014 в Барселоні на цьому тижні.

Очікується, що F70, який працює на останній версії ОС Android KitKat і оснащений чотириядерним процесором, зацікавить мільйони клієнтів LTE-зв’язку в усьому світі.

Як лідер у галузі LTE-патентів, LG робить великі зусилля, щоб 4G-пристрої стали широко доступні глобальній аудиторії. Згідно січневого звіту дослідницької та консалтингової компанії TechIPM, що спеціалізується на патентах, LG є лідером індустрії з LTE-А SEP-патентів: компанія має 288 патентів, зареєстрованих у Бюро патентів і торгових марок США та Європейському патентному відомстві, що становить 23% від усіх патентів у цій категорії.

Характерними особливостями F70 є компактний і вузький корпус, 4,5-дюймовий WVGA IPS дисплей, чотириядерний процесор на 1,2 ГГц, зйомна батарея на 2 440 мАч, яка має найбільшу ємність у своєму класі.Отже, користувачі зможуть відчути неймовірну швидкість LTE без постійної підзарядки протягом дня. Завдяки вузькій рамці екрана і приємному дизайну задньої поверхні телефон зручно тримати в руці. До технічних характеристик додано функцію Easy Home, яка спрощує користування робочим столом тим, що збільшує розмір іконок і шрифтів.

LG F70 також оснащений новітньою функцією LG – Knock Code™, поліпшеним варіантом популярної функції «Тук-Тук», яка була представлена в LG G2.

Ключові характеристики LG F70:

• Процесор: чотириядерний, 1.2 ГГц

• Дисплей: 4.5-дюймовый WVGA IPS (800 x 480, 207 ppi)

• Оперативна пам’ять: 4 Гб / 1 Гб RAM / micro SD роз’єм (до 32 Гб)

• Камера: Основна – 5.0 Мп з автофокусом / фронтальна – VGA (640 х 480)

• Батарея: 2 440 мАг (знімна)

• Операційна система: Android 4.4 KitKat

• Розмір: 127,2 x 66,4 x 10,0 мм