Відео-розіграші від LG: зазирни за куліси

Автор: Категорія: Гумор

Відомий факт: жінки краще справляються одночасно з декількома завданнями, коли ж чоловік не розпорошує увагу і виконує по одній дії за раз.

Науковці і психологи пояснили це історичним стереотипом: у давні часи сильна половина займалася полюванням або збиранням, а тому мала зосередитися на цій одній справі, адже хіба вполюєш мамонта, якщо у засідці будеш ще політичні питання вирішувати або дрова рубати. А ось жінкам, щоб клопоталися по дому, треба було одночасно дивитись, щоб і юшка не збігла, і діти шкоду не зробили, і сусідка шкуру мамонта не вкрала. З тих часів і повелося.

Однак з будь-якого правила трапляються виключення і є один чоловік, який вважає себе саме останнім.

Це Дон Арнольд, режисер і володар багатьох нагород. Він упевнений, що багатозадачності його навчила професія. І спробує це довести.

Але не сам, а за допомогою монітора LG 21:9 UltraWide, якому вже не потрібно доводити свою мультифукнкціональність, адже про це знають всі. Отже, на цьому екрані ми і подивимося, як створюється новий випуск популярного гумористичного відео від LG.
Спочатку заціни постер і готуйся дивуватися!

Давай зблизька поглянемо, як у багатозадачного Дона йшов процес створення цього відео і чим усе закінчилося.

Щоб відзняти цей ролик, було встановлено 20 прихованих камер, що знімали майданчик з різних ракурсів.

Кожен з героїв – божевільний Клоун, голодний Ведмідь і наглядач грізних собак були старанно проінструктовані і чекали на знак, що настала їхня черга виходити на сцену.
А ось іде бідна жертва відео-розіграшу, юний геймер.

За хвилину до того, як жертва прибуде на місце, ми робимо останню перевірку і за допомогою лише одного кліку отримуємо на дисплеї зображення з усіх чотирьох точок.
Якщо все піде за планом, геймер потрапить до історії з багатьма різними чудернацькими сюжетами, що лише заради нього всі поєднаються в одній точці.

Є включення, і Дон дає команду: «Поїхали!»