LG Ultra PC – найтонший, найлегший, найкращий

Автор: Категорія: IT продукти

Головна проблема при виборі ноутбуків: як купити серйозну машину, щоб вона при цьому не була дуже важкою і її можна було запросто носити з собою, майже не помічаючи додаткової ваги?На жаль, до цих пір доводилося у чомусь поступатися: або у якості роботи, або у вимогах до ваги. І ось на допомогу юзерам приходить компанія LG зі свої новим надлегким ноутбуком, який працює, як звір, а важить при цьому як крильце метелика.LG Ultra PC легший за ультрабуки і заважує всього 980 грамів, зате працює під Windows 8.1 і оснащений процесором Intel Core I5 четвертого покоління , для зберігання даних використовується SSD-накопичувач об’ємом до 256 Гб.

Екран LG Ultra PC – 13,3 дюйма з розподільною здатністю 1920 х 1080 Full HD і IPS-дисплеем  і тоненькою рамкою навколо нього – всього 4,4 м, a якщо додати до цього графічний процесор Intel HD Graphics 4400, то можна взагалі не хвилюватися за якість зображення, вона буде фантастичною, а потужність машини дозволить запускати на ній улюблені ігри останнього покоління. До того ж, кут огляду у дисплея – 178 градусів, отже, з якого ракурсу ти б на нього не дивився, картинка буде чіткою, без чорних плям та засвітлень.Модель має цікаву фішку – ергономічний режим роботи, який дозволяє економити заряд. Під час довгої подорожі, якщо ти будеш використовувати ноут лише для читання, то LG Ultra PC перейде в режим електронної книги, вимкнувши додатки, що не використовуються, навіть робочий стіл.

А «розумний» екран буде враховувати інтенсивність навколишнього освітлення і підсвічуватиме текст з урахуванням цього.

Тобто, батарея буде тримати максимально довго і під час довгої подорожі тобі не треба буде терміново шукати, де підзарядитися.