LG випустила безпровідний пилосос для м’яких меблів

Автор: Категорія: Побутова техніка

Під час прибирання у домі ми старанно чистимо від пилу паласи на підлозі та витрушуємо подушки, але забуваємо, що найбільше пилу збирається на м’яких меблях.

По них можна пройтися пилососом, але це не дуже допомагає, адже чистити потрібно усі впадини та складки, у які ховається не лише шкідливий пил, але й бактерії та алергени. А звичайним пилососом добре усі ці місця не почистити, як не старайся.

Але не спіши засмучуватися, компанія LG має для тебе добрі новини. Точніше, кльову новинку – безпровідний пилосос для м’яких меблів.

Він компактний і не має проводів, а тому за допомогою цього девайсу можна почистити будь-які предмети, прибрати пил із щілин і складок без жодних проблем. Він вибиває поверхню з частотою 8000 разів на хвилину, ефективно знищуючи алергени і пилових кліщів, дістаючи їх з самих глибоких глибин, а м’яка щітка обертається і підбирає волосинки і волокна із простирадл і подушок. Завдяки великій силі засмоктування і трьом рівням глибокої очистки у бруду немає жодного шансу прижитися у твоїй квартирі.

Подвійний фільтр Dual HEPA також стоїть на сторожі чистоти твого житла, прибираючи не лише пил, бруд і мікроби, але й видаляючи неприємні запахи з меблів. А у корпусі є ще одна важлива штука – вбудована система стерилізації ультрафіолетом, тобто, ви не лише очищаєте поверхню, але й дезінфікуєте її. Така фішка особливо доречна у домівках, де є маленькі діти і домашні тварини.

Хоча, звісно, чистоту люблять усі гарні господині, а тому безпровідний пилосос стане незамінним помічником у господарстві. До того ж, його елегантний дизайн перетворить будь-яке прибирання на маленьку естетичну насолоду – і красою, і чистотою.