LG LINK – технологія, що поєднує сьогодення з майбутнім

Автор: Категорія: Історія

Ще декілька років тому аби ти комусь сказав, що холодильник по твоїй команді охолоджує тобі пиво або кондиціонер до твого приходу робить температуру у домі максимально комфортною для тебе, то про тебе б вирішили, що ти передивився фантастики, чи порекомендували б візит до психолога. Але тепер з LG ця фантастика стає реальністю уже сьогодні.

Нещодавно на виставці CES 2014 компанія представила футуристичну техніку, яка здатна отримувати накази звіддаля і виконувати їх, більш того, навіть спілкуватися з тобою так само, як ти розмовляєш з рідними чи з друзями. Не віриш? Послухай наступні історії звичайних людей.

Історія овдовілої жінки та історія одинокого молодого професіонала.

Ми бачимо жаль цієї жінки, що втратила коханого через прикрі обставини. Вона не звикла сама лягати у ліжко, їсти на самоті, адже зазвичай вона це робила разом з коханим. І їй страшно і самотньо від того, що більше немає близької людини, яка піклувалася про неї.
А що ж з молодим спеціалістом, що живе сам по собі? Яким би було його життя, якби там був хтось, створений лише для нього?

Цей молодик дуже виснажений після дня в офісі. Він тільки й може, що думати про побачення з чарівною дівчиною, а не про прання чи прибирання будинку, адже ці думки лише посилюють його фрустрацію після важкого дня.

Саме них – для самотньої жінки, що втратила чоловіка, а також для зайнятого чоловіка, що прагне невеликої перерви, і з’являються «розумні» технології.
Майбутнє приходить до реальності овдовілої жінки.

Коли вона прокидається вранці, LG Homechat розповідає їй про погоду на день.
Більш того, саме завдяки цій програмі вона може спілкуватися зі своєю побутовою технікою за допомогою простого месенджеру.

Модель LG LINK підтримує Homechat і є тим самим девайсом LG, що надає споживачам технології майбутнього. Він підтримує інтернет і запросто конектиться до речей, щоб надати необхідну юзеру інформацію.

Такий прилад допоможе вдовиці уникнути застуди, регулюючи температуру в будинку на основі прогнозу погоди. А холодильник повідомить їй, скільки яєць залишилося в домі. Завдяки Homechat жінка завжди буде в курсі того, що є, а чого не вистачає вдома.


Повсякденними речами, про які піклувався її чоловік, тепер займатиметься LG LINK. І якщо за допомогою цих технологій ми допоможемо їй заповнити порожнечу в житті і заспокоїтися, то вважатимемо, що працювали не марно.

Майбутнє стає реальністю молодого перспективного одинака. У нього напружений графік, працює до пізньої ночі. Він втомлений фізично і психологічно, і прагне хоча б комфорту у власному домі. Саме для цього вдома його чекає друг. Повертаючись, за допомогою простого sms, відправленого наче давньому приятелю, він може спитати, чи є вдома пиво?

І через Homechat отримає відповідь від свого холодильника: є три пляшки.
Після важкого дня страшно навіть думати про домашню роботу, яка чекає тебе після повернення. Але тепер цю роботу можна переадресувати своїй техніці через Homechat.

Переглянувши відео, ти можеш на власні очі побачити, як LG Electronics допомагає людям своїми новітніми розробками, будь то вдовиці чи зайняті кар’єрою молодики.

Завдяки LG LINK життя цих людей стало набагато комфортнішим.
Але Homechat як технологія, що дозволяє юзерам спілкуватися із власною технікою, – це тільки перший крок до твоїх омріяних технологій.


Згодом твої прилади будуть ставати все розумнішими, зможуть дізнаватися про бажання заздалегідь і попереджувати твої вимоги навіть раніше, аніж ти сам збагнеш про них.