Поринь у думки LG

Автор: Категорія: Інше

LG, беззаперечно, є одним з провідних брендів у світі побутової електроніки.

На виставці CES 2014, що пройшла у січні цього року у Лас-Вегасі, представники LG не тільки представила свої круті розробки, але й дали прес-конференцію на своєму стенді, де розповіли про свої наміри і перспективи. Ключові позиції з цих питань озвучив представник компанії Уейн Пак (Executive Vice President and Global Sales & Marketing Officer).

«Ми приймаємо зміни»: трансформація через інновацію

Компанія LG впевнена, що за сучасних умов, коли вимоги постійно змінюються, великі можливості для охоплення ринку та вдосконалення технологій має той, хто вміє спіймати хвилю.

«Ми приймаємо зміни»

Звичайно, не всі компанії можуть пристосуватися до різких поворотів, які диктує сьогодення. Але LG змогла не тільки вистояти за таких умов, але й продовжувати випуск продуктів, які відповідають потребам споживачів.

«З LG все можливо»: світ без кордонів

«З LG все це можливо» – гасло, за яким живе компанія, і ти відчуєш усю суть цих слів, якщо послухаєш гімн LG. Поринь на декілька хвилин у наш світ, щоб побачити його нашими очима.

«Розумний і простий»: ми знаємо, що вам треба

Інновації допомагають нам розвиватися, без цього ми б пасли задніх. І тут не менш важливо, щоб продукція була не лише високотехнологічною, але й простою у користуванні.

Такі штуки, як Web OS, G-Flex і Homechat – це лише декілька наших розробок, які допомагають уникнути стресу, що виникає при роботі з надто складними девайсами, і максимально спрощують твоє життя, при цьому лишаючись ультракрутими штуками.

Це лише тези з конференції, а повне інтерв’ю можна переглянути за цим лінком:

Заключне слово – погляд з іншого боку

На прес-конференції LG не лишалося вільного місця, там зібралися профі з усього світу, представники ЗМІ і фанати технічних новинок.

Протягом 50 хвилин учасники дізналися про новітні розробки LG, у тому числі про LG Smart TV на основі Web OS, побутову техніку з системою управління Homechat, гнучкі смартфони G-flex , лінійку крутих телевізорів OLED TV і навіть бездротові девайси на кшталт спортивного браслету Lifeband Touch.