Компанія LG провела чергову доброчинну акцію

Автор: Категорія: Life's good

Ми вважаємо, що недостатньо лише забезпечувати споживачів технічними новинками, які зроблять їхнє життя простіше і комфортніше, важливо ще й піклуватися про тих людей, що не мають достатньо коштів, щоб дозволити собі навіть необхідне. І створений LG Союз соціальної відповідальності (USR ,UNION SOCIAL RESPONSIBILITY) займається цією доброю справою.


Цього разу увагу Союзу привернули школярі з малозабезпечених сімей. Щоб допомогти їм зібратися до школи, представники доброчинної діяльності LG забезпечили юнаків та дівчат новою шкільною формою.

Це не перша акція компанії, LG регулярно проводить збір коштів для допомоги людям з низьким рівнем достатку. Також минулого року компанія збирала гроші для підтримки і розвитку малого бізнесу, для забезпечення доставки продуктів літнім людям, допомоги їм у ремонті будинків, а також для проведення масових свят. Усі ці заходи отримали велику популярність серед населення.

Союз соціальної відповідальності був створений компанією LG у 2010 році, щоб підтримувати членів суспільства, працювати над створенням і функціонуванням профсоюзів. Компанія LG пильнує за дотриманням прав людини, збереженням навколишнього середовища, наданню підтримки бізнесу у бідних країнах та країнах, що розвиваються, а також благочинними акціями за кордоном, ініційованими союзом.