LG Whisen – кондиціонер, що позбавить від стресу

Автор: Категорія: Побутова техніка

Кондиціонери давно стали звичним предметом у домашньому інтер’єрі, але досі вони виконували лише одну функцію – гріли чи охолоджували повітря у квартирі, кращі моделі також мали додаткові функції, як-то очистка та іонізація повітря.

Але ось LG представила перший кондиціонер, який здатен піклуватися не лише про повітря у домі, але й про душевний комфорт усієї сім’ї. що ж це за кондиціонер такий, запитаєш ти? Все прос то – це Whisen.

По-перше, повітря, що виходить після очистки з кондиціонеру, зовсім не схоже на важке та пильне, до якого звикли особливо жителі мегаполісів. Воно, скоріше, нагадує легкий вітерець з безкрайніх лугів – свіжий та чистий.

По-друге, ти сам можеш вибрати, з яких саме лугів дутиме цей вітерець. Наприклад, з лавандових – а чом би й ні? Лаванда, лимон чи ладан – такі три аромати доступні для вибору власникам Whisen.По-третє, можна включити музичний режим і кондиціонер буде не лише очищати повітря і ароматизувати кімнату, але й робити це під релаксуючі мотиви, щоб створити тобі комфортну атмосферу для розслаблення.

І, врешті решт, підсвітка Whisen теж додає романтичного або релаксуючого настрою у вітальні.

Тобто, придбавши цей кондиціонер, ти отримаєш не просто свіже повітря, але й особливу атмосферу у своєму домі, яка допоможе розслабитися і зняти стрес після насиченого дня.