LG в Мілані

Автор: Категорія: Побутова техніка

LG представить ультраефективні системи кондиціонування та вентиляції, а також новітні енергетичні рішення на виставці MCE 2014
В Мілані LG представляє різноманітність систем обігріву, вентиляції, кондиціонування та енергетичних рішень на виставці Mostra Convegno Expocomfort (MCE) 2014.

Новинки LG Electronics – мультизональні системи LG Мульти V IV, нові серії спліт- та мульти-спліт-систем і кондиціонер ARTCOOL Stylist Inverter – об’єднані на виставці загальною темою «За межами ваших стандартів» (“Beyond Your Standard”).

Виставковий стенд компанії LG Electronics на MCE 2014 розділений на п’ять основних секцій: відділ демонстрації нового покоління мультизональних систем Multi V IV, секція Multi V, стенд побутових кондиціонерів і повітряних теплових насосів Therma V, секція інверторних спліт і мульти-спліт систем, а також BMS.

У секції демонстрації Multi V відвідувачі зможуть побачити найкраще рішення в індустрії кондиціонування повітря – нову мультизональну систему Multi V IV. Цей інноваційний продукт використовує новітні розробки у 4 ключових галузях VRF – компресор, теплообмінник, холодоагент та мастило – і має максимально високу енергоефективність. Це було досягнуто завдяки таким функціям, як HiPOR™ (функція повернення олії під високим тиском), активному регулятору подачі холодоагенту, «розумній» системі повернення мастила та технології, які регулюють кількість холодоагенту в контурі.

Система має один з найвищих показників COP на ринку – 4,78, а потужність у режимі нагріву в зимовий час, порівняно з попереднім поколінням, збільшена на 27 %.

LG також представить у Мілані нові інверторні і мульти-спліт VRF-системи серій Inverter Single та Multi Split, розроблені спеціально для комерційного використання, наприклад, в офісах або магазинах. Ці системи гарантують якісну й надійну роботу, а також чудову енергоефективність. Новинки оснащені сенсорним датчиком контролю температури й тиску, який автоматично аналізує, регулює їх значення та збільшує ККД компресора.

Водночас елегантна флагманська модель ARTCOOL Stylist Inverter V приверне увагу відвідувачів секції побутових кондиціонерів LG. Стильний мінімалістичний дизайн ARTCOOL Stylist повністю відповідає слогану LG 2014 року – «Створи навколо себе стиль» (“Style Your Space”).

Крім привабливого дизайну, нові побутові кондиціонери LG також оснащені інверторною технологією та ефективною системою турботи про здоров’я, зокрема іонізатором Plasmaster Ionizer Plus, а також «розумними» функціями Active Energy Control та Tag On.