Краща техніка на InnoFest 2014 у Венеції

Автор: Категорія: Новини

Техніка LG продовжує підкорювати європейських споживачів. У березні гості роуд-шоу InnoFest 2014 у Венеції познайомились з інноваційними технологіями побутової техніки для свого дому та гаджетами.

Тим, хто надає перевагу енергоефективній техніці, LG представила холодильники та пральні машини, які заощаджують до 40% ресурсів, при цьому зберігаючи відмінні якості роботи.

Зокрема відвідувачам виставки сподобалась новітня пральна машина із найкращим у Європі показником енерговитратності А+++. Повний цикл прання у ній скорочено із двох годин до 59 хвилин, а це щоразу допомагає заощадити 15% енергії та 40% води. При цьому вона так само якісно доглядає навіть за делікатними речами. А управління такою машиною справляє приємне враження завдяки сенсорній панелі із простим та зрозумілим інтерфейсом.

Представлені на виставці нові холодильники LG навіть перевищують стандарт енергоспоживання А+++. Вони заощаджують на 10 і більше відсотків енергії, ніж передбачено цим стандартом. Окрім того, їхній внутрішній простір організований значно вдаліше – всередині поміститься ще більше ваших продуктів, а свіжими вони залишатимуться довше.

Втім, найбільше враження на відвідувачів виставки справила оновлена, насправді дуже велика колекція ULTRA HD-телевізорів – з 49, 55, 60, 65, 79, 84, 98-дюймовими екранами і найбільшим у світі екраном із неймовірною діагоналлю 105 дюймів! А також розширена лінійка OLED-телевізорів з діагоналлю екрану 55, 65 та 77 дюймів і фантастичні моделі із вигнутим екраном.

Відвідувачі виставки розповіли, що перегляд фільмів та телепрограм на ULTRA HD-телевізорах LG перетворюється на незабутні відчуття. Розподільча здатність 4К робить картинку надзвичайно чіткою та яскравою, технологія LG CINEMA 3D запобігає мерехтінню, а функція 3D-контролю допомагає легко управляти інтенсивністю 3D-ефектів. Окрім того, ULTRA HD-телевізори LG оснащені легкою в управлінні операційною системою webOS, на якій базується оновлена платформа Smart TV.
Не залишились без уваги і любителі мобільних технологій.

А для тих, хто веде активний спосіб життя, LG запропонував новинку – браслет Life band Touch. Поки ви бігаєте чи займаєтесь спортом, він стежить за вашим серцевим ритмом і фіксує результати. До того ж браслет «спілкується» зі смартфоном, отримуючи інформацію про усі дзвінки та повідомлення.