Кондиціонер, який ви помітите одразу

Автор: Категорія: Побутова техніка

Часи, коли побутові пристрої лише полегшували наше життя, минули. Тепер кожен із цих пристроїв – повноцінна частина життєвого простору, справжня прикраса оселі.

Одного разу наш дизайнер Кім Сонг Мін раптово навіть сам для себе вигадав новітній формат домашнього кондиціонеру. Ідея спала йому на думку торік у січні. Щоби створити кондиціонер із лаконічним, навіть мінімалістичним, та стильним дизайном, який при цьому впадатиме у око та вражатиме, дизайнер LG Electronics просто поставив усю систему вертикально і додав кілька цікавих функцій. Так з’явився LG Whinsen.Подивіться на нього уважно. Чи змогли б ви пройти повз таке незвичайне диво у магазині, де панують схожі одна на одну спліт-системи?

Ще одна особливість моделі – її не обов’язково кріпити на стіну. Кондиціонер може просто стояти на підлозі у найбільш зручному для вас місці і спрямовувати м’які потоки свіжого повітря у ваш улюблений куточок оселі. Для цього у LG Whinsen є вбудована камера. Цим «оком» пристрій помітить, де ви знаходитесь, і зробить усе, щоби вам було у цьому місці надзвичайно затишно.

Взагалі, пристрій порадує усі ваші відчуття. Він не просто очищує повітря в оселі і робить атмосферу максимально комфортною. Жоден зайвий звук не заважатиме вам – тиша в оселі зберігатиметься як вдень, так і уночі, навіть коли кондиціонер працюватиме на повну потужність.

І нарешті, чи не найбільші «фішки» кондиціонеру – підсвітка та ароматизація повітря. У нижній частині пристрою розташовані діоди, які м’яко світяться природними відтінками – білим, ніжно-зеленим чи світло-бузковим. Окрім того, у кондиціонері є спеціальна система, яка розповсюджує у приміщенні приємні аромати. Це створює додатковий затишок в оселі, допомагає розслабитись і поліпшити настрій. Щоразу у вас виникатиме відчуття, що ви сидите десь на веранді посеред саду.

А щоби увімкнути LG Whinsen вам не знадобиться вставати з крісла і шукати пульт. «Спілкуватись» із кондиціонером ви можете просто зі свого смартфону за допомогою мессенджера Line. Відправте йому повідомлення, що скоро будете вдома, і він зустріне вас оптимальною температурою, приємним ароматом і природною свіжістю.