Телевізори LG: незмінно висока якість зображення

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Телевізори вже давно перестали виконувати функції звичайних телеприймачів, тепер вони оснащені сучасними сервісами, підтримують 3D, мають інтуїтивне управління.

Оскільки ринок ТБ динамічно розвивається, споживачі стоять перед складним вибором, яким технологіями віддати перевагу.

У чому відмінність?

Сьогодні ТВ-ринок представлений трьома основними технологіями: LED LCD, Ultra HD і OLED. Левову частку телевізійного ринку займають LED LCD ТВ, в яких для підсвічування LCD-екранів використовуються світлодіоди.

Серед цих трьох технологій LED LCD з’явилася першою, відповідно, більшість ТВ, доступних сьогодні, використовує саме її. Недоліком цієї технології є змазування картинки і неточне відображення чорного кольору.

Друга технологія – Ultra HD. Роздільна здатність Ultra HD телевізорів становить 3840 х 2160 пікселів, що в чотири рази перевищує роздільну здатність звичайних HD-телевізорів – 1920 х 1080 пікселів. 4K Ultra HD телевізори належать до преміум-класу і при цьому стають більш доступними в ціні. LG пропонує величезний вибір у категорії Ultra HD. Лінійка LG Ultra HD унікальна: на додаток до найбільшого на ринку 105-дюймового телевізора ULTRA HD з вигнутим екраном також є серія телевізорів преміум-класу LG UB9800 – телевізори 4K ULTRA HD, представлені моделями з 65-, 79-, 84- і 98-дюймовим екраном.Третя технологія – OLED. Органічні світлодіоди освітлюють кожний елемент зображення окремо, при цьому не потрібне окреме джерело світла. Таким чином, вдалося досягти більш барвистого та яскравого зображення. Також OLED-телевізори стали тонше, ніж LED LCD. На виставці CES 2014 LG показала 65- і 77-дюймові OLED-телевізори з роздільною здатністю Ultra HD.

LG справила фурор, представивши перший у світі гнучкий OLED-телевізор. Ступінь вигнутості OLED-телевізора може варіюватися залежно від потреб користувача: освітлення, кількості глядачів та відстані для перегляду.

Гнучкий OLED-телевізор – це новий етап в еволюції вигнутих екранів. Крім розвитку напрямку гнучких OLED-телевізорів, одним з пріоритетів LG є розробка революційного телевізора, який поєднує технології Ultra HD та OLED у вигнутому форматі. Новий рівень якості зображення та ефект занурення досягаються за рахунок суміщення WRGB OLED-технології LG та роздільної здатності 4K Ultra HD (3840 x 2160 пікселів).

Якість та контент

Крім якості зображення сучасні споживачі все більше звертають увагу на функціональність телевізорів. Так, споживачі скаржилися на відсутність по-справжньому інтуїтивної операційної системи в Smart TV. Багато хто вважає, що, якщо прибрати підключення до інтернету та інтуїтивно зрозуміле управління, Smart TV нічим не відрізнятиметься від середньостатистичного телевізора.

На виставці CES 2014 LG представила нову платформу для Smart TV – webOS. У березні минулого року LG придбала цю динамічну операційну систему у компанії HP. Тепер управління та інтерфейс Smart TV стали більш простими та зрозумілими, щоб споживачі змогли оцінити всі нові можливості Smart TV.Багато експертів індустрії позитивно оцінили появу webOS, оптимізованої для LG Smart TV. Цей інтерфейс поєднує кращу якість картинки та ОС, яка є інтуїтивно зрозумілою в управлінні та має багату еко-систему і контент. До того ж телевізором легко управляти за допомогою пульта дистанційного керування Magic Remote. Анімований персонаж Bean Bird допомагає орієнтуватися у налаштуваннях телевізора, перетворюючи управління пристроєм у легку та захоплюючу гру.

Стрімкий розвиток технологій на ТВ-ринку приводить до вдосконалення якості зображення. Нові технології спрямовані не лише на поліпшення картинки, а й розробку спрощеного інтерфейсу. Компанія LG прагне надавати глядачам найкращі враження від перегляду різноманітного контенту, комбінуючи передові технології.