Насправді чистий одяг з пальними машинами LG

Автор: Категорія: Побутова техніка

Насправді чиста білизна це не та, яку щойно вийняли із пральної машини. На дійсно кришталево чистих речах не має бути ані пилу, ані зайвих запахів, ані будь-яких мікроскопічних часточок. Але ж якщо усе це весь час літає у повітрі довкола нас, як зробити так, щоби позбутись його на одязі?

LG Electronics розробила технологію, яка повністю вирішує цю проблему. Нові пральні машини оснащені системою True Steam, яка очищує тканини за допомогою пари. Гарячий струмінь потрапляє на річ і знищує усе, що може вам зашкодити. Приміром, парою можна видалити з поверхні понад 99% алергенів. До того ж, так із речей вимиваються усі залишки миючих засобів і навіть мікроорганізми. Випрані таким чином речі підійдуть навіть тим, хто страждає на алергію чи має чутливу шкіру.

До речі технологія обробки парою підходить не тільки для повноцінного прання, але і для швидкого повернення речам свіжості. Просто покладіть одяг до барабану і за короткі 20 хвилин отримайте її чистою та свіжою. Це заощадить вам час і ресурси.

Якщо ж ви переживаєте, що пара може зашкодити делікатним тканинам, скористайтесь спеціальними додатковими програмами прання, котрі можна встановлювати на машину за допомогою вашого смартфону. Серед таких програм – прання у холодній воді, догляд за ніжними вовняними речами і навіть безпечна обробка дитячого одягу. Їх можна просто завантажити на смартфон і передати машині за допомогою функції NFC. Це так само легко, як переслати фотографію чи улюблену пісню.

І наостанок – нові пральні машини LG заощадять вам не лише час, але і гроші. Завдяки новітнім розробкам і скороченому циклу прання вони використовують на 15% менше енергії, ніж це передбачено найвищим європейським стандартом А+++.