Улюблений серіал чи прання – чи є сенс обирати?

Автор: Категорія: Побутова техніка

Скільки часу ви готові витратити на повноцінне прання ваших речей. Якщо це довше, ніж 59 хвилин, вам час змінити пральну машину на більш ощадливу.

Повний цикл прання у машинах LG із технологією TurboWash триває не довше, ніж серія вашого улюбленого серіалу. Поки ви стежите за новими пригодами героїв, пристрій направляє безпосередньо на білизну струмінь води.

За 120 секунд у такому режимі видаляється більше забруднень, а сама тканина зазнає меншого механічного впливу. Тобто прання буде ефективнішим та дбайливішим. А поєднання етапу виполіскування з віджимом заощадить ще більше часу, води та енергії. Для порівняння – найефективніші прилади класу енергоспоживання А+++ споживають на 15% більше енергії та на 40% більше води.

Що ж, епізод серіалу завершився – час помістити прання до сушарки. Пристрої системи Eco-Hybrid висушують речі на третину швидше і при цьому можуть подбати навіть про делікатні тканини, адже працюють при низьких температурах. Із такої сушарки ви дістанете свої речі не тільки чистими та сухими, але й розгладженими. Швидко та зручно!