Найкращий великодній подарунок – добро та увага!

Автор: Категорія: Соціальні проекти

Ольга Олексіївна Гарага – відмінник освіти і жінка з великим серцем. 1999 року її запросили до колишнього дитячого садка в селі Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області й запропонували стати завідуючою новоствореного дитячого будинку.

«Будівля була дуже страшною. Я зайшла й побачила маленьких дітей на холодній брудній підлозі. Я розстібнула куртку і взяла в обійми 4 маленьких діток. З того часу я тут працюю. Це покликання моєї душі», — розповіла Ольга Олексіївна.

Зараз приміщення виглядає зовсім по-іншому. Дитячий будинок став центром соціально-психологічної реабілітації дітей з романтичною назвою «Мрія Переяславщині», де сьогодні виховуються 36 дітей віком від 4 до 17 років. Це охайне й чисте помешкання. На диванах іграшки, на полицях – книжки, на стінах – дитячі малюнки. Дітки – зовсім різні: сироти від народження; діти, що постраждали від жорстокості чи байдужості батьків. Усі вони потребують допомоги, опіки та уваги.

Коли ми зателефонували Ользі Олексіївні й повідомили, що працівники LG готують дітям сюрприз до Пасхи, то були приємно вражені добродушністю й щирою готовністю приймати гостей. «Ми веземо одяг, взуття, фрукти, великодні паски. Підкажіть, що ще потрібно дітям?» — «Привезіть їм ковбаси…» — скромно попросила Ольга Олексіївна.

17 квітня ми відвідали центр соціально-психологічної реабілітації для дітей «Мрія Переяславщини», аби привітати вихованців зі світлим святом Пасхи. Нас зустріли Ольга Олексіївна і Женя (того дня він не пішов до школи, бо трохи захворів). Женя одразу ж заходився переносити коробки та пакети до вітальні.

«Взагалі, у нас усе є. Завдяки хорошим людям у нас є техніка, на першому поверсі нові вікна. І харчуються діти добре. Однак їм завжди хочеться більше чогось смачного й незвичного».

Ми дякуємо Ользі Олексіївні й Жені за теплий прийом. Сподіваємося, що наші великодні подарунки сподобаються дітям, а нова пральна машина LG стане справжньою помічницею для вихователів.

Працівники LG Electronics також відгукнулися на заклики благодійного фонду «Радуга» зібрати великодні подарунки для дітей. Зібрані речі представники Фонду передали в 12 дитячих будинків та інтернатів Києва та Київської області.

Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!

Поділитися із друзями