LG – зірка, що дбає про довкілля

Автор: Категорія: Інше

Отримувати нагороди за дизайн чи передові технології дуже приємно. Але ще приємніші відзнаки за турботу. LG Electronics днями була удостоєна премії 2014 ENERGY STAR Partner of the Year-Sustained Excellence Award від Агентства з охорони навколишнього середовища США. Нас винагородила як компанію, що рік від року незмінно дбає про довкілля.

Авторитетна організація відзначила LG за незмінне лідерство у справі захисту екології та виробництво і просування продукції з чудовою енергоефективністю.

І за те, що ми постійно спілкуємося з нашими споживачами і друзями про те, яким важливим корисним може бути використання енергоефективних технологій. І справді – ви заощаджуєте гроші завдяки якісним побутовим приладам і водночас дбаєте про цілу планету. Чудово, чи не так?

А ще вже не перший рік ми проводимо на території США програму «Team ENERGY STAR», до якої залучаємо дітей. Гадаєте лише дорослі можуть чомусь навчати малюків? Наш досвід каже про інакше – маленькі учасники програми легко засвоюють способи заощадження енергії, а заразом і грошей, і передають його своїм батькам.

Спробуйте і ви!