LG достроково виконала план зі зниження викидів шкідливих речовин в атмосферу

Автор: Категорія: Соціальні проекти

LG скоротила викиди шкідливих речовин на всіх етапах експлуатації своїх продуктів на 38 млн тонн. Цей результат перевершив раніше заявлений показник у 30 млн тонн.LG достроково виконала план зі зниження викидів шкідливих речовин в атмосферу

Таким чином, компанія набагато раніше виконає поставлену перед собою ціль мету на 2020 рік щодо зниження шкідливих викидів в атмосферу.
Натхненна успіхом, наша компанія поставила перед собою ще більш амбітну мету щодо скорочення викидів шкідливих речовин під час експлуатації своїх продуктів до 2020 року – по 60 млн тонн щорічно. Таким чином, у період з 2008 року до 2020 рік компанія знизить обсяг викидів на 420 млн тонн. Скорочення викидів у цих обсягах еквівалентно щорічній висадці 3 млрд молодих сосен.

Просунуті енергозберігаючі технології LG сприяли зменшенню викидів парникових газів в атмосферу. Підтвердженням лідерства компанії у розробці екологічно безпечних продуктів є лінійний компресор, який використовується у холодильниках, і технологія прямого приводу Direct у пральних машинах. У свою чергу, завдяки технології Smart Energy Saving енергоефективність LCD- телевізорів LG з LED-підсвічуванням була підвищена на 67%.

За довгострокове лідерство у галузі виробництва і просування енергоефективних продуктів компанія LG Electronics отримала нагороду Агентства з охорони навколишнього середовища США (EPA) – ENERGY STAR 2014 – як найкращий партнер року, який продемонстрував високі стандарти. Ця нагорода є вищою відзнакою серед партнерів ENERGY STAR.

Міністерство з охорони навколишнього середовища Кореї та Корейський інститут індустрії та технологій у галузі навколишнього середовища вручили компанії LG 98 сертифікатів, що підтверджують низький вміст вуглецю у продуктах побутової електроніки. На сьогодні компанія LG Electronics є безумовним лідером за кількістю таких сертифікатів. А також з 2009 по 2012 роки LG займала перше місце у рейтингу незалежного проекту Carbon Disclosure Project (CDP) Клубу світових лідерів з регулювання скорочень викидів вуглекислого газу (Carbon Management Global Leaders Club).