8 порад для більш ефективного використання пральної машини

Автор: Категорія: Побутова техніка

Ми попросили наших експертів розповісти, як доглядати за пральною машиною, щоби подовжити термін її служби і зробити кожне прання максимально ефективним. І ось ці 8 чудових професійних порад.

1) Під час кожного 15-го прання додавайте до прального порошку трохи кальцинованої соди. Це допоможе запобігти утворенню вапняного осаду та псуванню деталей пральної машини. Насамперед нагрівача.

2) Після кожного прання у машині залишається приблизно 0,5 л води, яка з часом забруднюється сама, забруднює систему і може призвести до пошкоджень. Втім, її можна злити – це передбачено конструкцією машини. Дізнайтесь, як це робиться саме у вашій моделі і час від часу осушуйте машину.

3) Щоби гумова частина барабану прослужила якнайдовше, раз на кілька тижнів протирайте її гліцерином.

4) Тканини, які можуть залишати у системі ворс, наприклад вовну, завжди періть при низьких температурах та викручуйте на зменшених швидкостях.

5) Якою би банальною не здавалась ця порада, але перед пранням розділяйте речі на різні типи тканин. Так ви зменшите засмічення системи ворсом, адже кожна річ пратиметься за відповідного режиму та температури.

6) Якщо ви збираєтесь випрати у машині щось незвичайне, наприклад м’які іграшки чи шторку для душу, подивіться в інструкцію до них – не всі речі можна доглядати таким чином.

7) Ваша машина почала неприємно пахнути? Додайте до чергового прання замість кондиціонеру трошки розчину оцту – він чудово прибирає усі сторонні запахи. І не забудьте злити залишкову воду. Часом саме вона спричиняє появу неприємного запаху.

8) Сміливо використовуйте барабан машини, як контейнер для зберігання брудних речей. Принаймні, так ви знатимете, що ваші шкарпетки нікуди не втечуть одна від одної.