34-дюймовий LG UltraWide зі співвідношенням сторін 21:9 отримав нагороду TIPA

Автор: Категорія: IT продукти

Монітор 21:9 UltraWide LG 34UM95 був названий кращим фотомонітором і відзначений нагородою Technical Image Press Association – TIPA-2014. Монітор з діагоналлю 34 дюйми та співвідношенням сторін 21:9 має вражаючу UltraWide QHD роздільну здатність (3440 x 1440), чудову передачу кольорів та підтримує ряд технологій при підключенні до інших пристроїв, зокрема, Thunderbolt™ 2. У свою чергу, ULTRA HD-телевізор LG (серія UB980) був відзначений нагородою TIPA-2014 як кращий фототелевізор.

Відео- та графічні редактори обов’язково оцінять у 34UM95 високу чіткість зображення, точність передачі кольору та інші характеристики, які дозволяють працювати більш ефективно. Серед переваг 34-дюймового IPS-монітора – співвідношення сторін 21:9, що набирає популярності, і вражаюча роздільна здатність UltraWide QHD. Новий монітор також підтримує технологію Thunderbolt ™ 2, що забезпечує швидкість передачі даних 20 Гбіт/с при підключенні інших пристроїв, що значно збільшує ефективність роботи з фотографіями та відеофайлами великих розмірів.

4-Screen Split дозволяє легко працювати в багатозадачному режимі з кількома відкритими файлами й зовнішніми пристроями одночасно. 34UM95 також сумісний з пристроями Mac Pro.

ULTRA HD-телевізор LG, відзначений нагородою TIPA як кращий фототелевізор, – чудовий вибір для тих, хто любить переглядати фотографії на екрані телевізора. Ця вдосконалена модель має роздільну здатність, що в чотири рази перевищує роздільну здатність у Full HD-телевізорах. Завдяки цьому зображення стають більш чіткими та детальними. 4K-роздільна здатність у IPS-дисплеї LG дозволяє насолоджуватися яскравим та контрастним зображенням при перегляді під будь-яким кутом.

В Україні UltraWide монітор 34UM95 зі співвідношенням сторін 21:9 очікується в серпні.