Як водночас позбутись пилу, бактерій та кліщів у меблях

Автор: Категорія: Побутова техніка

Ви також любите їсти на дивані перед LG Smart TV, переглядаючи при цьому якесь кіно чи телепередачу? Погодьтесь, єдине, що затьмарює такий чудовий відпочинок – це крихти їжі, які залишаються на меблях. Часом здається, що боротися з ними марно.Але так було лише досі. Компанія LG Electronics подбала про тих, хто не звик відмовляти собі у маленьких задоволеннях. Так з’явився спеціальний пилосос для меблів Bedding Cleaner. Він видаляє не тільки пил та дрібні частки твердих забруднень, але й бореться з алергенами та пиловими кліщами.

Все просто – потужний мотор за допомогою 8000 вібрацій на хвилину вибиває з тканин та оббивки навіть найдрібніший пил та тверді часточки забруднень, ефективний фільтр всмоктує їх і не дозволяє знову потрапити у повітря, а ультрафіолетова лампа-стерилізатор вбиває більшість бактерій, у тому числі стійких.

До того ж прибирати за допомогою Bedding Cleaner надзвичайно приємно – він легенький, бездротовий, з потужною батареєю та контейнером для сміття що просто знімається та чиститься.